BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nowoczesna profilaktyka uzależnień

Jednym z najbardziej bolesnych zjawisk na przełomie drugiego i trzeciego tysiąclecia jest fakt, że współczesny człowiek stał się niemal synonimem kogoś uzależnionego. Dotyczy to zwłaszcza milionów ludzi młodych, którzy w spektakularny nieraz sposób aspirują do życia w wolności, a jednocześnie wchodzą na drogę uzależnień od alkoholu, nikotyny, narkotyków i innych substancji, które oszukują, uzależniają i zabijają.

Stosowane dotychczas programy profilaktyczne okazują się mało skuteczne. W tej sytuacji konieczne jest dokonanie jakościowego skoku w profilaktyce uzależnień.

Niniejsza publikacja ukazuje podstawy integralnego modelu profilaktyki, który stwarza szansę na dokonanie radykalnego przełomu w metodach zapobiegania uzależnieniom.

Autorem książki jest duszpasterz i psycholog, który od kilkunastu lat spotyka się w szkołach z tysiącami młodych ludzi i podejmuje z nimi wielogodzinne rozmowy na temat życia w wolności i radości. Jego doświadczenia wyniesione z bezpośrednich spotkań z młodzieżą stały się źródłem inspiracji, a jednocześnie miejscem weryfikacji nowych strategii profilaktycznych, które prezentujemy naszym Czytelnikom.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 222
Wydawnictwo: Jedność
Wydanie: Kielce 2005
ISBN: 83-7224-220-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Nowoczesna profilaktyka uzależnień
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...