BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Podstawy duchowości lidera, czyli charyzmat przywództwa według Reguły św. Benedykta

Ocena:
(1 opinii)

Naszemu światu, zmagającemu się z różnorakimi problemami najbardziej potrzeba autentycznych świętych przywódców (w rodzinie, firmie, szkole, parafii, klasztorze). Świętych to znaczy nie tylko moralnie uczciwych i miłosiernych względem innych, ale przede wszystkim takich, którzy osobiście osiągają głębię poznania duchowego. Nie wystarcza sama fachowość. Potrzebna jest zakorzeniona w sercu tożsamość, która owocuje uczciwością i odpowiedzialnością.

Należy więc rozpoznać charyzmat lidera i konsekwentnie przyjąć go jako powołanie i drogę życia duchowego. Od wieków punktem odniesienia dla osobistej pracy nad kształtowaniem właściwej postawy przy aktywnym zaangażowaniu była myśl św. Benedykta.

Zachęcamy czytelników do wspólnej refleksji, która nie zawęża się do technik, metodologii i psychologii zarządzania innymi, ale prowadzi do pozytywnej przemiany własnego wnętrza. Rozpoznanie mechanizmów życia wewnętrznego, duchowych praw, pozwala podejmować właściwe decyzje oraz pomagać innym odnajdywać siebie w tym, co robią. "Ten, kto wprowadzi do spraw publicznych proste zasady chrześcijaństwa, zmieni oblicze świata" - Benjamin Franklin.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać.

Witam "Podstawy duchowości lidera, czyli charyzmat przywództwa według Reguły św. Benedykta" - jest książką która otworzyła mi oczy na niektóre zagadnienia, przy zarządzaniu. Uważam że jest dobrą pozycją na początek jak i można do niej wracać gdyż zawiera główne wytyczne. Jest napisana w przystępny sposób i posiada podsumowania rozdziałów z pytaniami które pomagają utrwalić sobie wiedzę, a także jak wskazuje tytuł jest w niej odniesienie do duchowości.

autor opinii: Piotr F.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Tyniec
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7354-394-2

Zobacz również

Podstawy duchowości lidera, czyli charyzmat przywództwa według Reguły św. Benedykta
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...