TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

21 niezaprzeczalnych praw przywództwa. Ludzie idą za tymi, którzy stosują te prawa

Co by się stało, gdyby ekspert z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem przywódczym zechciał zawrzeć całą swoją wiedzę na temat przywództwa w niewielkiej liczbie zasad przeznaczonych specjalnie dla ciebie? Mogłoby to zmienić twoje życie.

John C. Maxwell dokonał właśnie tego w nowym wydaniu książki "21 niezaprzeczalnych praw przywództwa" opracowanym w dziesiątą rocznicę jej pierwszego wydania, łącząc wiedzę zdobytą w okresie ponad czterdziestoletniej praktyki przywódczej z obserwacjami świata biznesu, polityki, sportu, religii i konfliktów militarnych.

Rezultatem jest unikalne studium problematyki przywództwa, którego autorem może być tylko ktoś taki jak Maxwell.

"Rozwój i upadek nierozłącznie wiążą się z przywództwem" - pisze Maxwell. - Prawa te są brzemienne w konsekwencje. Obserwowałem ich działanie w ponad dziewięćdziesięciu krajach całego świata. Zastosuj je, a ludzie pójdą za tobą. Jeśli je zlekceważysz lub pogwałcisz, nie uda ci się nikomu przewodzić. Mam dla ciebie jednak dobrą wiadomość - każdy może je poznać i się nimi kierować".

Opisane przez Johna C. Maxwella 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa istnieje i funkcjonuje niezależnie od nas, tak jak prawo grawitacji. Prawa te są inspirujące, motywujące do zmian, zaskakujące, otwierające nowe horyzonty, zmuszające do refleksji, przewartościowujące nasze poglądy, pobudzające do działania. Każdy, kto chce wpływać na otaczającą nas rzeczywistość nie tylko w aspekcie zawodowym, ale także prywatnym, a również chce pracować nad swoim rozwojem, na pewno znajdzie w nich coś dla siebie.

Adam Szawłowski, prezes zarządu Corex Sp. z o.o.
"21 niezaprzeczalnych praw przywództwa" to inspiracja, pozwalająca każdemu świadomie udoskonalać najpotężniejsze narzędzie, którego może użyć do realizacji celów i marzeń - siebie samego.

Karolina Kaim, dyrektor zarządzający, prezes zarządu Platan Group Sp. z o.o.
Lektura niezwykle inspirująca. Z jednej strony nazywa, określa i kwantyfikuje elementy otaczającego nas świata, o których podświadomie wiemy i często (choć czasem nieporadnie) stosujemy. Z drugiej zaś - ukazuje prawa, których istnienia czytelnik się nie spodziewał. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby wywierać trwały wpływ na swoje otoczenie nie tylko biznesowe, ale także na otoczenie w ogóle.

Bogusław Cieślak, prezes zarządu Business Partners eXcellence Sp. z o.o.

Zobacz tę książkę również w wersji audio.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John C. Maxwell
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488321
ISBN: 9788363488321
ID: 305643

Zobacz również

21 niezaprzeczalnych praw przywództwa. Ludzie idą za tymi, którzy stosują te prawa
58.93 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...