TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Coaching w ujęciu chrześcijańskim. Zamień swój potencjał w rzeczywistość

Pomagaj innym w ruszaniu z miejsca i osiąganiu upragnionego celu.

Coaching jest uznaną i niezwykle skuteczną metodą pomagania ludziom w pokonywaniu kryzysu. Firmy, kościoły, rodziny i indywidualne osoby zwracają się do coachów o pomoc w radzeniu sobie z okresami przejściowymi, przeszkodami, relacjami i innymi aspektami życia.

Książka "Coaching w ujęciu chrześcijańskim" zawiera materiał, dzięki któremu możemy dowiedzieć się o aktualnych trendach i normach coachingowej branży. Dr Collins podaje nam biblijne zasady, metody, praktyczne formy i narzędzia doskonalenia coachingowych umiejętności.

Nauczysz się, jak:

  • rozwinąć umiejętności słuchania i zadawania pytań,
  • stosować zasady coachingowe w różnych dziedzinach życia,
  • takich jak kościół, praca i małżeństwo,
  • wykorzystywać formularze na końcu książki w udoskonalaniu twojego coachingu,
  • skuteczniej pomagać ludziom w odkrywaniu i wdrażaniu Bożych celów w ich życiu.

Oprócz tego, że jest to uznany podręcznik i źródło wiedzy dla chrześcijańskich przywódców, duchownych doradców, może on również stać się najbardziej odprężającą lekturą na temat coachingu. Jest ona pełna życiowej mądrości i intrygujących historii, które ułatwią ci pomoc innym ludziom w ruszaniu z miejsca i docieraniu do upragnionego celu.

„Coaching w ujęciu chrześcijańskim” to pierwsza w Polsce książka uwzględniająca w coachingu personalną relację klienta z Bogiem. Autor nie tylko przekazuje solidną dawkę wiedzy teoretycznej, ale też dzieli się przykładami z własnej praktyki oraz Biblii.

Anna Kacprowicz, coach, doradca zawodowy, prowadząca Studium Coachingu w ujęciu Chrześcijańskim (SPCh), współtwórca Akademii Coachów Chrześcijańskich
To kompendium wiedzy, zarówno dla początkujących, jak i bardzo doświadczonych coachów. To także lektura dla każdego, kto pragnie świadomie kształtować swoje życie i wprowadzać trwałe zmiany zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Magdalena Matwiejczuk, coach, psycholog, psychoterapeuta, trener biznesu, prowadząca Studium Coachingu w ujęciu Chrześcijańskim (SPCh)

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Gary R. Collins
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488611
ISBN: 9788363488611
ID: 359453

Zobacz również

Coaching w ujęciu chrześcijańskim. Zamień swój potencjał w rzeczywistość
52.60 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...