TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pięć poziomów przywództwa

Książki Johna C. Maxwella są od lat lekturą obowiązkową w moim zespole przywódczym. Nie znam nikogo, kto potrafiłby lepiej przełożyć dziesiątki lat doświadczeń w przywództwie na język praktycznych i łatwo zrozumiałych zasad przydatnych na każdym poziomie działalności kierowniczej.

Dave Ramsey - gospodarz programu "Dave Ramsey Show", autor książki "The Total Money Makeover"
John jest od wielu lat moim mentorem i nauczycielem. Najwyżej cenię go za to, że bardzo mi pomógł na wszystkich pięciu poziomach przywództwa!

Kevin Turner - dyrektor operacyjny korporacji Microsoft
Największym wyzwaniem jest dziś budowanie dobrego przywództwa w następnym pokoleniu. Książka Johna Maxwella "5 poziomów przywództwa" oferuje odpowiednią mapę drogową potrzebną w podróży do jego najwyższego poziomu.

Michael Useem - autor książek "The Leadership Moment" i "The Go Point"
"5 poziomów przywództwa" to najcenniejszy wkład Johna Maxwella w tej dziedzinie. Jest to tekst klarowny, pomocny, inspirujący oraz gwarantujący wszystkim przywódcom możliwość wypełnienia roli, którą Napoleon Bonaparte zdefiniował słowami: „Określ rzeczywistość, a potem daj nadzieję”.

Tim Sanders - były główny doradca Yahoo!, autor książki "Today We Are Rich"
Cóż za bogactwo mądrości w kwestiach przywództwa i osobistego rozwoju! Książkę Johna Maxwella "5 poziomów przywództwa" uważam za najlepszą, jak dotąd, pracę w tej dziedzinie. Na pewno spodoba się czytelnikom.

Dick Vermeeil - były główny trener Narodowej Ligi Futbolu
W przywództwie inspiracja jest równie ważna – jeśli nie ważniejsza – jak informacja. John Maxwell oferuje jedno i drugie. Jego obecna książka mówi nie tylko o tym, jak wspinać się po szczeblach kariery, lecz także motywuje do osiągnięcia najwyższego poziomu.

Dan T. Cathy - prezes i szef operacyjny Chick-fil-A Inc.
John uczył naszych przywódców w Delcie zasad wyłożonych w książce "5 poziomów przywództwa" ze znakomitymi rezultatami. Jego wgląd i prezentacja cennych idei pomogły nam wszystkim – niezależnie od zajmowanych stanowisk i reprezentowanego poziomu – w zwiększeniu efektywności i jakości pracy. John jest dynamicznym specjalistą, kochającym swoją dziedzinę wiedzy, od którego wszyscy możemy się uczyć.

Ed Bastian - prezes Delta Air Lines

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John C. Maxwell
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488178
ISBN: 9788363488178
ID: 291223

Zobacz również

Pięć poziomów przywództwa
58.93 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...