BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Serce ojca. IV filary bliskiej więzi z dzieckiem

autor: Ken Canfield
Ocena:
(4 opinii)

Zainicjowanie serdecznej więzi z twoim dzieckiem jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w życiu. Każdy ojciec ma ukryte pragnienie w stosunku do swoich dzieci. Chce je zobaczyć, jak go przerastają, jak dorastają na lepszych od niego. Jak to można osiągnąć?

Ken Canfield przedstawia nam trzyczęściowy plan: najpierw tato powinien zbadać swoje własne serce, następnie powinien podjąć kroki, by udoskonalić sposób inicjowania więzi ze swoimi dziećmi, a później powinien spojrzeć perspektywicznie i konkretnie planować życie zaangażowanego ojca.

To solidne narzędzie jest oparte na wieloletnich i sumiennych badaniach prowadzonych na tysiącach ojców.

Dr Ken Canfield jest naukowcem, badaczem specjalizującym się w dziedzinie ojcostwa i historii rodziny. Jest założycielem National Center for Fathering (Krajowego Centrum Ojcostwa), którego siedziba znajduje się w Kansas City - jest to wiodąca organizacja w USA koncentrująca się na przygotowaniu mężczyzn do bycia zaangażowanymi ojcami, bo takich potrzebują ich dzieci. Canfield otrzymał stopień bakałarza filozofii w Friends University (Wichita, KS), stopień magistra w Regent College (Vancouver, BC) i posiada tytuł doktora edukacji, który otrzymał w Kansas State University (Manhattan, KS).

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam.

Książka jest pomocna dla tych, którzy chcą pogodzić się z własnym ojcem oraz swoim dotychczasowym życiem, jak również jest motywacją by zacząć stawiać małe kroki w kierunku dobrej zmiany.

autor opinii: Jarosław Michalski

Pozytywna

Książkę gorąco polecam na prezent z okazji dnia ojca, narodzin dziecka. Poprzez książkę można wiele powiedzieć osobie której się ją wręcza.

autor opinii: Kinga Gmyr

Książkę kupiona na prezent

młodemu ojcu a mojemu synowi :) Osobiście jej nie przeglądałem, ale po paru tygodniach usłyszałem wielkie podziękowanie za wyjątkowo trafny wybór oraz wyrażoną opinię, że (cyt): "każdy młody przede wszystkim, ale starszy tata również, powinien koniecznie tę książkę przeczytać". Pożyczę więc od syna i poczytam. Dowiem się jaką dziedzinę zaniedbałem, kiedy byłem o 30 lat młodszy i wychowywałem jego. :) Dziękuję i pozdrawiam.

autor opinii: Jan Zych

Serce ojca. IV filary bliskiej więzi z dzieckiem

Księgarnia naprawdę godna polecenia, szybka dostawa. Wasza księgarnia jest wzorem do naśladowania. Książka którą otrzymałem zawiera bardzo dużo treści wartych przeczytania i zapamiętania. Dziękuję

autor opinii: Mariusz Kruszyński

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 274
Wydawnictwo: Inicjatywa Tato.net
Wydanie: Lublin 2015
ISBN: 978-83-939171-6-7

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Serce ojca. IV filary bliskiej więzi z dzieckiem
26.99 zł
20.24 zł
Oszczędzasz 6.75 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...