BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Tata strongman

Ocena:
(1 opinii)

Inspirująca wizja odpowiedzialnego, silnego i angażującego się mocno w wychowanie ojca. Wspaniały przewodnik dla rodziców, dla których ważne są wartości chrześcijańskie.

Autor, korzystając obficie z własnych doświadczeń rodzicielskich, formułuje szereg trafnych spostrzeżeń i sugestii, które przydatne mogą być nie tylko dla ojców, ale dla wszystkich rodziców, którym zależy na wychowaniu swoich dzieci na zdrowe, odpowiedzialne i potrafiące kochać osoby. Pokazuje też, jak w zwykłych zdarzeniach dnia codziennego dostrzec Bożą miłość i troskę.

Jeśli tata rzeczywiście chce odgrywać rolę superbohatera, nie może tego czynić bez odwołania do Taty Strongmana – Boga Ojca, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo. I o tym również jest ta książka.

Sławomir Zatwardnicki (ur. 1975), redaktor naczelny serwisu rodzinnego portalu OPOKA (www.rodzina.opoka.org.pl), autor kilku książek, żonaty, ma troje dzieci: Oksanę, Tymoteusza i Leona. Mieszka w Zabrzu.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

pozytywny

Chociaż spodziewałem się nieco więcej obszerniejszych zagadnień,związanych z tematyką :" roli ojca",ale poruszone wątki otworzyły nowe horyzonty w moim myśleniu.

autor opinii: Sławomir

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7482-478-1

Zobacz również

Tata strongman
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...