BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zepsucie i grzech

Chciałbym, by książka ta okazała się przydatna, by pomogła zrozumieć, jak niebezpieczna jest stopniowa degradacja, niszczenie naszych serc i naszego społeczeństwa, którego przyczyną jest demoralizacja. Chciałbym także, by pomogła nam trwać w czujności, byśmy w naszym codziennym życiu potrafili ustrzec się przed grzechem i zepsuciem.

Papież Franciszek (kard. Jorge Mario Bergoglio)

Zepsucie, korupcja, demoralizacja - to stan, w którym przestajemy dostrzegać własne grzechy, pogrążamy się w zadowoleniu z siebie, a nasze sumienie traci wszelką wrażliwość.

Na stronach niniejszej książki papież Franciszek przypomina o istotnej różnicy pomiędzy grzechem a zepsuciem.

W myśl przesłania Ewangelii grzesznikami jesteśmy wszyscy, lecz jeśli prosimy o przebaczenie, Pan udziela nam odpuszczenia win.

Jednak zepsucie to coś o wiele gorszego niż grzech: głębokie zobojętnienie, moralna ślepota, duchowa "pigmeizacja", jak nazywa to papież. Stan, z którego trzeba zostać uzdrowionym.

Zwięzła, treściwa, napisana jasnym i przejrzystym stylem książka "Zepsucie i grzech" pokazuje nam, gdzie szukać prawdy w świecie pogrążonym w demoralizacji i obojętności na zło.

Książka została napisana i przeznaczona do druku osobiście przez kardynała Bergoglio - nie jest to przygotowane w Polsce zestawienie przemówień i homilii!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 72
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-63621-26-1

Zobacz również

Zepsucie i grzech
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...