TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

10 ikon życia konsekrowanego

Ksiądz Pier Giordano Cabra, znany i ceniony za swoje konferencje z zakresu duchowości chrześcijańskiej, na łamach tej książki za pomocą dziesięciu biblijnych ikon odkrywa znaczenie i sens życia konsekrowanego w Kościele i świecie.

Jego żywe medytacje zakorzenione w adhortacji Vita consecrata są swoistym itinerarium dla osoby powołanej do życia radami ewangelicznymi: czystością, ubóstwem i posłuszeństwem.

Ze względu na bogatą treść teologiczną, perspektywy duchowe i wskazówki apostolskie mogą one być solidnym narzędziem animacji dla osób konsekrowanych i ich wspólnot na Rok Życia Konsekrowanego (2015).

Mogą też prowadzić do zrozumienia tajemnicy życia konsekrowanego tych, którym jest ono raczej obce.

Pier Giordano Cabra jest znanym i cenionym włoskim kapłanem ze Zgromadzenia Świętej Rodziny z Nazaretu, konsultantem watykańskiej Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, specjalistą od duchowości chrześcijańskiej, autorem licznych publikacji.

W Polsce ukazały się następujące książki: "Życie braterskie. Krótki przewodnik praktyczny", "Krótka medytacja o ślubach", "Lectio divina na każdy dzień roku, t. 17" (razem z Giorgio Zevini).

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Dehon
Autor: Pier Giordano Cabra
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 125x200
EAN: 9788375193411
ISBN: 9788375193411
ID: 325995

Zobacz również

10 ikon życia konsekrowanego
27.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...