TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

10 zwyczajów szczęśliwych matek

W pewnym mieście...

... Anna - mama kilkumiesięcznego chłopca - wracając z wieczornych zakupów postanowiła usiąść na chwilę na ławce w parku i odprężyć się po męczącym dniu. Wokół niej zaczęły biegać małe dzieci. Wciąż zaczepiały i biły się nawzajem.

Anna pomyślała: Mój chłopiec taki nie będzie. W wieku kilku lat pomogę odkryć mu jego pasję. Potem pójdzie do najlepszej szkoły i będzie się rozwijał jeszcze w wielu dziedzinach. Znajdzie wspaniałą dziewczynę, potem żonę, a w końcu urodzi mu się śliczne, mądre dziecko. Będzie szczęśliwy i szanowany przez innych, a ja będę z niego taka dumna...

Czy sytuacja Anny choć trochę nie przypomina Twojej?

Dlaczego zostałaś mamą?

Czy był to tylko odruch miłości? Wielka potrzeba kochania? A może chciałaś zaznać innej miłości niż tej do rodziców czy do męża? Nadać całkiem nowe znaczenie swojemu życiu?

Przyczyny mogą być różne, ale fakt jest jeden. Głównie od Ciebie zależy, jak potoczy się dalsze życie Twojego dziecka.

Nasza bohaterka Anna zaplanowała w jednej minucie przyszłość swojego jedynaka. Zamierzała nieustannie go kontrolować. Zbudowała wokół niego sieć oczekiwań i wyobrażeń. Chciała, by był idealny. Zapomniała jednak, że człowiek z zasady idealny nie jest.

Zastanów się, czy jest w Tobie to pragnienie kontroli, potrzeba stawiania dziecku ogromnych wymagań? Czy nie zachowujesz się trochę jak Anna?

Musisz odpowiedzieć sobie na jeszcze jedno pytanie...

Czy jesteś szczęśliwa, tu i teraz, jako mama?

To zbyt ogólne pytanie, prawda? Przecież na Twoje szczęście wpływa nie tylko obecność Twojego ślicznego dzieciątka w łóżeczku. Uczucie szczęścia wiąże się głównie ze sferą duchową, wiarą w Boga. Również z całkiem przyziemnymi sprawami, jak poczucie więzi z mężem i przyjaciółkami... jak świadomość tego, że Twoje dziecko jest bezpieczne... jak poczucie harmonii i wolności, także finansowej...

Czy Twoje zadowolenie z życia też od tego zależy? A może chciałabyś poznać sposoby na zwiększenie szczęścia, które już masz?

Możesz stawić czoła zmartwieniom i stać się radośniejszą mamą

Zastanów się, czy chciałabyś...

 • żyć pełnią życia mimo emocjonalnego chaosu?
 • choć na chwilę móc zapomnieć o codziennych smutkach i uczuciu niepokoju?
 • czuć się kochana, doceniona i spełniona jako matka?
 • myśleć bardziej pozytywnie i mieć więcej energii?...

... po prostu stać się jeszcze szczęśliwszą kobietą i mamą?

Poznaj "10 zwyczajów szczęśliwych matek"

To poradnik amerykańskiej pediatry i autorki bestsellerów, Meg Meeker. Jej inna książka niemal natychmiast zdobyła serca wielu naszych Klubowiczów (Mocni ojcowie. Mocne córki). Tym samym stała się absolutnym bestsellerem w Tolle.pl. Dlaczego warto sięgnąć po jej kolejny poradnik - "10 zwyczajów szczęśliwych matek"?

Po pierwsze: dzięki tej książce poznasz 10 niezwykłych zwyczajów. Dzięki nim możesz stać się jeszcze bardziej szczęśliwą i spełnioną mamą. Możesz odzyskać w życiu spokój i harmonię i zacząć myśleć bardziej pozytywnie.

Po drugie: gdy już poznasz zwyczaje szczęśliwych mam, nauczysz się wprowadzać je w życie. Pomoże Ci w tym 36 bardzo praktycznych porad.

Ale to nie wszystko...

Czytając książkę, dowiesz się również...

 • dlaczego zbyt wielkie oczekiwania mogą zniszczyć Twoją więź z dzieckiem?
 • skąd się biorą strach i niepokój u mam i jak się ich pozbyć?
 • jak znaleźć czas na samotność i nauczyć się ją cenić?
 • jak odkryć w sobie jeszcze głębszą wiarę poprzez niesienie pomocy innym?
 • jak okazywać miłość bliskim nawet w najcięższych chwilach?

Czy jesteś gotowa na rewolucję w swoim życiu?

Dzięki poradnikowi "10 zwyczajów szczęśliwych matek" odkryjesz, że... posiadanie własnego "plemienia" przyjaciółek jest najlepszą rzeczą, jaka mogła Ci się przytrafić. Możesz zyskać silniejsze poczucie własnej wartości jako kobieta i mama i zacząć żyć pełnią życia. Poza tym poznasz skutki rywalizacji z innymi matkami i nauczysz się jej unikać. Zaczniesz cieszyć się przyjaźnią z innymi mamami i płynącą z niej radością.

Zobaczysz, jak bardzo potrzebna jest Ci wiara w Boga. Gdy przyjmiesz Go do swojego serca, spadnie Ci ciężar z serca i przestaniesz odczuwać niepokój. Zamiast strachu zyskasz jeszcze większą siłę wewnętrzną.

Nauczysz się doceniać prostotę w życiu. Możesz przestać przejmować się rzeczami, a skupić się bardziej na relacjach z bliskimi. Dzięki temu możesz zyskać więcej energii i zacząć myśleć bardziej pozytywnie.

Czy nie jest warto poświęcić trochę czasu, by zyskać tak wiele?

Zacznij się więcej uśmiechać. Sięgnij po "10 zwyczajów szczęśliwych matek".

Nowa książka dr Meeker "10 zwyczajów szczęśliwych matek" jest pełna wnikliwych uwag na temat tego, DLACZEGO właściwie zostałaś mamą. Tu nie chodzi tylko o to, by biegać na kurs piłki nożnej i zrobić milionową kanapkę z masłem orzechowym. Chodzi o to, by kochać swoje dzieci i cieszyć się z nich. A żeby tego dokonać, sama musisz być naprawdę szczęśliwa. (...) Jako mama piątki dzieci widzę dokładnie, jak świetnie działa to podejście! To wspaniała książka, polecam ją wszystkim mamom.

Marijo Tinlin (opinia z amazonu)
Ta książka jest pouczająca, szczera i wypełniona rzetelnymi poradami. To świetna lektura dla zapracowanych mam, poszukujących harmonii i właściwego punktu widzenia.

Diana (opinia z amazonu)
Świetna książka i łatwo się ją czyta! Jest wypełniona inspirującymi historiami, które pomogły mi zrozumieć, że jestem świetną i silną matką tak, jak każda z nas. Jej lektura pomogła mi zrozumieć, co jest naprawdę ważne dla mojej rodziny i że na pewno NIE znajduje się to w tym, co próbuje narzucić nam teraz świat.

Lilia Vazquez (opinia z amazonu)
Jeśli chciałabyś porzucić styl życia, który zmusza Cię do ciągłego porównywania się do innych mam, znaleźć swój cel jako mama i wiedzieć dokładnie, jak masz postępować ze swoimi dziećmi, to ta książka jest dla Ciebie. Podobała mi się od początku do końca i jestem bardzo szczęśliwa, że ją przeczytałam.

Lynn (opinia z amazonu)

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Meg Meeker
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 300
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375956542
ISBN: 978-83-7595-654-2
ID: 277024

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki 10 zwyczajów szczęśliwych matek 10 zwyczajów szczęśliwych matek
39.99 zł
 • Wysyłamy w ciągu 24 h
 • Dostawa za jedyne 8.90 zł
  - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...