TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

17 śmiertelnych błędów szefa

Ocena:
(1 opinii)

Dobra książka o zarządzaniu to taka, którą czyta się niczym świetną powieść detektywistyczną - z zapartym tchem, w jeden wieczór, pod kołdrą, z latarką w ręku, do białego świtu… Taka książka nie pozwala zasnąć z wrażenia i odłożyć się na półkę, zapada w pamięć, każe czytelnikowi wracać i analizować swoją treść wciąż od nowa.

Hołdujący tym przekonaniom Rafał Szczepanik, menedżer i trener menedżerów, napisał… kryminał. Powieść sensacyjną z zarządzaniem w tle.

Czytelniku! "17 śmiertelnych błędów szefa" doczekało się już trzeciego wydania. Widać wielu zarządzających w naszym kraju po cichu podejrzewa, że w ich szafie na dokumenty kryją się jakieś stare sprawki, które mogą okazać się śmiertelnie groźne dla ich firmy, ich kariery, ich zespołu …

Nikt nie rodzi się przywódcą. Jednak każdy może nauczyć się zarządzania i uniknąć błędów, jakie na swoje nieszczęście popełnił bohater tej książki: Janusz Czerwiński, prezes firmy Astra Tech.

W tym wydaniu błędów jest nie 17, lecz 20. Poza tymi, których bezwzględnie trzeba unikać, pojawiają się takie, które popełnić wręcz należy. Dla własnego dobra, rzecz jasna!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jak zarządzać efektywnie

Pisana lekkim językiem książka, którą czyta się jednym tchem.Jeżeli pracowałeś w korporacji prawdopodobnie jest kwintesencją tego z czym się spotkałeś, jeżeli zaczynasz tam pracę przestrogą przed tym co może ograniczać rozwój Twojej kariery.Książka wskazuje nasłabsze ogniwa w rozwoju firmy

autor opinii: Magda W

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: one press
Autor: Rafał Szczepanik
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 140x208
EAN: 9788324649693
ISBN: 978-83-246-4969-3
ID: 242769

Zobacz również

17 śmiertelnych błędów szefa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...