TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

17 śmiertelnych błędów szefa

Dobra książka o zarządzaniu to taka, którą czyta się niczym świetną powieść detektywistyczną - z zapartym tchem, w jeden wieczór, pod kołdrą, z latarką w ręku, do białego świtu… Taka książka nie pozwala zasnąć z wrażenia i odłożyć się na półkę, zapada w pamięć, każe czytelnikowi wracać i analizować swoją treść wciąż od nowa.

Hołdujący tym przekonaniom Rafał Szczepanik, menedżer i trener menedżerów, napisał… kryminał. Powieść sensacyjną z zarządzaniem w tle.

Czytelniku! "17 śmiertelnych błędów szefa" doczekało się już trzeciego wydania. Widać wielu zarządzających w naszym kraju po cichu podejrzewa, że w ich szafie na dokumenty kryją się jakieś stare sprawki, które mogą okazać się śmiertelnie groźne dla ich firmy, ich kariery, ich zespołu …

Nikt nie rodzi się przywódcą. Jednak każdy może nauczyć się zarządzania i uniknąć błędów, jakie na swoje nieszczęście popełnił bohater tej książki: Janusz Czerwiński, prezes firmy Astra Tech.

W tym wydaniu błędów jest nie 17, lecz 20. Poza tymi, których bezwzględnie trzeba unikać, pojawiają się takie, które popełnić wręcz należy. Dla własnego dobra, rzecz jasna!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: one press
Autor: Rafał Szczepanik
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 140x208
EAN: 9788324649693
ISBN: 978-83-246-4969-3
ID: 242769

Zobacz również

17 śmiertelnych błędów szefa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...