TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ariel wnuk Alhara. Powieść antymagiczna. Tom 3

Ocena:
(5 opinii)

Kolejna powieść z bestsellerowej serii o rodzie Anharydów.

Trylogia o królewskim rodzie Anharydów to fantastyczne powieści przeznaczone dla czytelników, którzy żyją nadzieją, że ich tęsknota za nieskończonością zostanie kiedyś zaspokojona. To fascynująca, pełna przygód podróż kilku pokoleń bohaterów, walczących o Dobro w świecie, w którym zło chce pokonać radość i nadzieję.

Anhar to książę królestwa magii, który przekonuje się, iż sztuka magiczna, którą od dzieciństwa kocha i zgłębia, jest dla ludzi niebezpiecznym złem. Jego syn Alhar opuszcza potajemnie rodzinny pałac i przez swoje konszachty z magami naraża się na potężne niebezpieczeństwo.

W trzeciej części do akcji wkracza Ariel, wnuk Alhara. Jak potoczą się ich dalsze losy? Z pewnością będą walczyć dzielnie, z determinacją równą postaciom z genialnych książek Lewisa i Tolkiena. Przeczytaj koniecznie kolejną, trzecią już powieść antymagiczną.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Najlepsza książka z trylogii

Opowieść o dojrzewaniu Ariela jest trzecią z serii przygód władców Anchariady. Zdaniem moim i syna była to najlepsza książka z całej trylogii. Najgłębsza, najepiej napisana. Gorąco polecam młodym miłośnikom przygód (mój syn ma 7 lat; drugi, pięciolatek, zasypiał po pierwszym zdaniu).

autor opinii: Aneta

Najlepsza książka z trylogii

Trylogię Małgorzaty Nawrockiej czytałam moim młodym wojownikom do poduszki. Starszy syn (siedmiolatek) bardzo się wciągnął w jej treści, więc po skończonej lekturze dyskutowaliśmy jeszcze długo nad tym, co czytaliśmy. Syn latwo odgadywał aluzje do Boga, Jezusa, Biblii, szatana. Opowieść o przygodach Ariela jest, moim zdaniem, najlepsza z całej serii. Ma wszystko to, czego potrzeba, by wciągnąć młodego człowieka w akcję, by polubić bohatera, także stronie literackiej nie mam nic do zarzucenia.

autor opinii: Aneta

Bardzo dobra lektura

Moja 12 letnia córka nie lubi czytać. Rok temu kupiłem jej ALHARA i ANHARA, ale mówiła, że nie chce jej się tego czytać i żeby to komuś oddać. W te wakacje "wchłonęła" pierwsze dwie części i prosiła mnie bardzo, żeby poszukać w bibliotekach lub dokupić ARIELA. Dwa tygodnie ją "skręcało" i pytała czy już zamówiłem, czy przyszła już przesyłka ... Jak tylko książka dotarła, przeczytała ją chyba w dwa dni. Po lekturze buzia jej się nie zamykała i opowiadała mi cały czas o książce. Próbowała nawet namówić swoją 10 letnią siostrę, ale ta na razie nie wykazywała zainteresowania - podobnie jak kiedyś ta starsza. Nadejdzie czas że i ona złapie bakcyla :). Polecam bardzo tę serię.

autor opinii: Andrzej K.

Ariel wyznawca Tego Samego.

"Wszystko można zlekceważyć...Nawet chleb, kiedy potrzebujemy wody. Nawet wodę, kiedy potrzebujemy złota. Nawet złoto, kiedy potrzebujemy zdrowia. Nawet zdrowie, kiedy potrzebujemy miłości. Tylko miłości nie da się zlekceważyć. Bo On za nią stoi" - cytat z "Ariela"
Dla minie, była to książka z której płynęło głębokie przesłanie wiary w Jedynego Prawdziwego Boga.
Podobnie jak podczas czytania poprzednich tomów, kiedy rozpoczęłam ciężko było mi przerwać lekturę. A dziwiłam się wcześniej synowi, któremu ją kupiłam :) Gorąco polecam.

autor opinii: Mirosława Wolnik

Ariel

Jeżeli Ktoś przeczytał poprzednie 2 tomy to jest oczywiste, że powinien (musi) sięgnąć po tą książkę. Warto. Polecam

autor opinii: Bożena Grzywaczewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Małgorzata Nawrocka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 572
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374249942
ISBN: 978-83-7424-994-2
ID: 238400

Zobacz również

Ariel wnuk Alhara. Powieść antymagiczna. Tom 3
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...