TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Autorytet ojca w rodzinie

Ocena:
(12 opinii)

"Autorytet Ojca w rodzinie" to książka niezwykle ważna dla kształtowania naszego sytemu wartości.

Ksiądz Stanisław Orzechowski - jeden z najbardziej popularnych duszpasterzy wrocławskich przekonywająco i dowcipnie mówi o trudnej we współczesnym świecie roli mężczyzny - męża i ojca.

Popierając swój wywód licznymi przykładami z życia, wspomina własny dom rodziny i nie uchyla się przed żadnym z pytań. Mówi o ojcostwie duchowym sprawowanym przez siebie w środowisku duszpasterstwa akademickiego i w całym swoim kapłaństwie. Opowiada o różnych aspektach ojcostwa, o odpowiedzialności, o relacji ojca z synem i o tym, kim powinien być on w życiu córki. Buduje dla nas obraz mężczyzny silnego i jednocześnie pełnego ciepła i czułości.

Opinie naszych Klientów (12 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam książki Ks.Orzecha

Książka,którą czyta się lekko,szybko i przyjemnie,z charakterystycznym żartem ,mówi jak ważną rolę odgrywa w rodzinie ojciec,co powinien uczyć dzieci ojciec,bardzo dobra na te chore czasy,kiedy tak szybko małżeństwa się rozpadają!
Ks.Stanisław" Orzech"-wspaniały duszpasterz akademicki,więcej takich księży do pracy z młodzieżą,która jest na etapie przygotowania do sakramentu bierzmowania lub małżeństwa!Polecam książki "Orzecha"

autor opinii: Anna

Dobry tata to skarb!

Książka daje wskazówki jak być dobrym ojcem i kiedy się nim nie jest. Czyta się ją bardzo dobrze, bo są w niej przykłady , a wszystko jest napisane . lekko i przystępnie.
Dobra dla młodego taty, a dla tych starszych ku refleksji. Zawsze mozna sie poprawić, albo przeprosić.

autor opinii: Zofia Idczak

Gorąco polecam!

Bardzo dobra książka, w której Orzech jasno mówi jak ważną rolę do spełnienia w rodzinie ma ojciec. Polecam obojgu rodzicom. Pozycja z którą trzeba się zapoznać jeśli chce się mieć zdrową rodzinę

autor opinii: Agnieszka Stec

j.w

Książki Orzecha to miód na serce...więcej nie trzeba

autor opinii: J.M

autorytet

chyba cenna, choc niedluga. Ciekawa forma, wartosciowa tresc, chociaz niewyczerpujaca. Autor zacheca do dalszego towarzyszenia w innych jego publikacjach.

autor opinii: Joanna Kozłowska

opinia

Osobiście uwielbiam księdza Orzechowskiego, jest moim autorytetem w życiu, więc każdą jego książkę czytam z ogromnym zainteresowaniem, każdą też polecam, "Autorytet ojca w rodzinie" również!

autor opinii: Ewa Rozum

polecam

Orzech dla mnie i tych co Go znają nie wymaga reklamy. Po prostu polecam!

Ciekawa książka

Książka jest bardzo dobra. Czyta się ja przyjemnie. Mimo tego iż studiuję pedagogikę, pracuję w przedszkolu i mam dwóch nastoletnich synów, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Polecam szczególnie ojcom, ewentualnie do poczytania Paniom i zreferowania mężowi.

autor opinii: Agnieszka Pelc

Swietna - polecam goraco!

Ze swego rzycia mlodzienczego wlacznie z dziecinstwem wynioslem wiele pytan, ktore zadawalem sobie i w koncu Bogu. Glownym pytaniem bylo dlaczego nie potrafilismy z siastra porozumiec sie z rodzicami? My mowilismym, ze oni nas nie rozumieja.. oni na wzajem, ze jestesmy takimi czy owakimi dziecmi. Ksiazka nie podala odpowiedzi na wszystkie me pytania, lecz na podstawowe kluczowe, osobiscie w stosunku do mego taty. Teraz sam jestem na etampie kiedy zostane tatem i goraco polecam te ksiazke wszystkim przyszlym tatom jak zarowno i obecnym. Bo niestety i ku zdziwieniu wielu prawdziwy i prawidlowy TATA jest wiecej niz tylko opiekun. Zapewniam, jak ktos zostanie takim ojcem dla swych dzieci, to jego dzieci nie wyjda z domu z pytaniami na zycie. Polecam ksiazke rowniez mamom i zonom, gdyz one czesto odgrywaja kluczowa role miedzy dziecmi a Ojcem. Do rozszezenia tematu ojcowstwa polecam rowniez ksiazke "Dzikie serce".
Pozdrawiam

autor opinii: Mirek

Fajna pozycja

Bardzo dobra pozycja.

autor opinii: Alicja Sierlecka

Polecam!

Autorzy książki prostym językiem wyjaśniają jaką rolę w życiu rodziny odgrywa ojciec, oraz jaki udział w budowaniu autorytetu mężczyzny ma kobieta. Książkę czyta się szybko, a barwne i liczne przykłady z życia ks. Orzechowskiego ożywiają tekst. Poręczny format sprawia, że można zabrać książkę do autobusu, pociągu czy na plażę :) Polecam gorąco wszystkim pragnącym budować prawidłowe relacje w rodzinie

autor opinii: Anna Bartoń

dobra

Książkę tą dobrze, lekko się czyta. Porusza ona kwestię jak bardzo potrzebny jest ojciec w rodzinie - jak mega ważną, wręcz niezbędną funkcję pełni ojciec. Tylko ojciec nauczy chłopca męskości - siły, a dziewczynki kobiecości - powie jej że jest piękna. Książka godna polecenia matkom jak i ojcom.

autor opinii: Ania

Informacje techniczne

Wydawca: Wydawnictwo Maria
Autor: ks. Stanisław Orzechowski
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 154
EAN: 9788360478103
ISBN: 978-83-60478-10-3
ID: 427789

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Autorytet ojca w rodzinie Autorytet ojca w rodzinie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...