TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bestie i prorok

Ocena:
(4 opinii)

Tej książki nie musisz czytać od początku do końca. Możesz ją czytać z każdej strony, w każdym miejscu, od której chcesz kartki. Ważne jest jednak to, abyś zobaczył, że zarówno świadectwo Magdy, Biblia, jak i teksty Augustyna stanowią jedność. O tym samym z innej strony. Jest to myślenie biblijne. Trzeba mieć kilka punktów widzenia, żeby zrozumieć Jednego, Jedynego Boga w naszej historii życia, która jest tak naprawdę historią wyciągania nas z kłopotów.

Hiobem, Mojżeszem, Danielem możesz być ty, tylko może o tym nie wiesz. Przeczytaj tę książkę i odkryj w swojej szarej historii kolory istnienia, które udostępnić Ci może jedynie filtr Biblii. Bez Słowa Bożego jesteśmy tylko stworzeniami, ssakami. W świetle Słowa Bożego jesteśmy dziećmi, których jest zakochany Ojciec w niebie!

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Dla tych, którzy nie rozliczyli się z przeszłością

Z serca polecam tę książkę wszystkim mającym za sobą trudną i nie do końca rozliczoną przeszłość. Jest ona podpowiedzią, aby właśnie w Bogu odnaleźć siebie. Spojrzeć na teraźniejszość i przyszłość z nowej perspektywy. Skupić się na tym, co nam podpowiada nasze sumienie i głęboka ufność w to, że to On - Sam Bóg nas poprowadzi przez życie. Bo gdy On jest na pierwszym miejscu - wszystko jest na swoim miejscu.

autor opinii: Wojciech T.

Bestie i Prorok

Książka jest wspanialą odpowiedzią na wewnętrzne pytania chrześcijaniana. Jak zwykle u Augustyna Pelanowskiego, dotyka i inspiruje osobista relacja pisarza z Bogiem.Polecam

autor opinii: Piotr Stawicki

Spój inaczej na swoje życie

Ojca A. Pelanowskiego odkryłem niedawno, po ks. P.Pawlukiewiczu przyszła pora na inny etap i jest nim o. Szustak oraz fenomenalny o. Pelanowski. Jego wszystkie książki są zderzeniem naszego wyobrażenia o Bogu z gruntowną znajomością Biblii, którą reprezentuje o.Pelanowski. A pisze wspaniale, przystępnie i mądrze. Po lekturze Jego książki zawsze rośnie we mnie ochota na większe zagłębianie się w relacje z Bogiem poprzez czytanie Biblii. Ochota i pragnienie. Polecam wszystkim, tym będącym blisko i daleko od wiary i Kościoła.

autor opinii: Krzysztof

Dla pragnących być prawdziwie wolnymi

Polecam książkę wszystkim tym, którzy nie boją się spojrzeć w swoje wnętrze. O. Pelanowski bardzo odważnie, w oparciu o Słowo Boże, pokazuje jak wiele zależy od naszych własnych decyzji. Krok po kroku proponuje, by z Bożą pomocą, zrezygnować ze wszystkiego co odbiera nam radość i wolność. Usłyszeć Boga, by żadne bestie nie miały nad nami władzy! książka dla odważnych!

autor opinii: Anna Korotkiewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Paganini
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE, Magdalena Wielgołaska
Rok wydania: 2003
Ilość stron: 220
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788389049032
ISBN: 83-89049-03-1
ID: 28648

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bestie i prorok Bestie i prorok
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...