TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bez rąk, bez nóg bez, ograniczeń! (CD mp3)

Ocena:
(15 opinii)

Co zrobić, gdy nic Ci się nie udaje? Jak sobie poradzić, kiedy po raz kolejny ponosisz porażkę? Ile to już razy żaliłeś się, że jesteś do niczego?

Bardzo możliwe, że często wmawiasz sobie, że nie jesteś wystarczająco inteligentny, atrakcyjny lub utalentowany, żeby realizować swoje marzenia. Bezkrytycznie przyjmujesz to, co mówią inni i pozwalasz się zamknąć w klatce najróżniejszych ograniczeń.

Jak każdy, masz chwile zwątpienia, ale nie możesz się poddawać. Czasami ciężko znaleźć Ci inspirację. To całkowicie normalne. Na szczęście jest ktoś, kto skutecznie Cię zmotywuje i da Ci siłę do działania!

Przedstawiamy Ci niezwykłego człowieka, który inspiruje cały świat. Tą osobą jest Nick Vujicic, który cierpi na fokomelię - rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn.

Tuż po narodzeniu nawet jego matka nie chciała wziąć go na ręce. W szkole koledzy bardzo mu dokuczali. Czuł się samotny i nikomu niepotrzebny. Nick chciał uwolnić się od tych problemów i próbował popełnić samobójstwo. Ale pewnego dnia jego życie radykalnie się odmieniło...

Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych

Nick Vujicic

Dziś Nick jest głęboko wierzącym chrześcijaninem. Z jego postawy i słów wyraźnie widać, że bez wiary nie wyobraża sobie życia. Jest jednym z najbardziej inspirujących mówców motywacyjnych na świecie - poruszył do głębi już niejedno serce. Oprócz tego ma swoją firmę, odniósł duży sukces (także finansowy), gra w golfa, nieźle pływa, podróżuje po świecie, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw.

Jeśli jemu bez rąk i nóg udało się osiągnąć w życiu tak wiele, to Ty możesz jeszcze więcej!

Nick Vujicic pokaże Ci, jak możesz wykorzystać swoje porażki, by w przyszłości przynosiły najlepsze owoce. Od Nicka nauczysz się, jak żyć z tym, co daje Ci Bóg. Podpowie, jak przedostać się bezpiecznie na drugi brzeg przez odmęty smutku, cierpienia, jak odnaleźć siłę, determinację i inspirację do życia, jakiego pragniesz - do życia, które przerasta wszelkie wyobrażenia!

Słuchając audiobooka tego fascynującego autora dowiesz się:

  • jak odnaleźć swój życiowy cel?
  • co zrobić, by być naprawdę szczęśliwym?
  • jak odnaleźć siłę do walki ze swoimi słabościami?
  • jak wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie?
  • jak sprawić, by Twoje życie stało się pełne pasji?

Sięgnij po tego audiobooka i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć!
"Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!" to piękna i budująca opowieść o sile człowieka, która drzemie w jego sercu. Nick Vujicic pływa, surfuje, jeździ po świecie z wykładami, kieruje swoją firmą, pomaga innym, prowadzi program w radiu. Można powiedzieć, że z jego życia płynie przesłanie: „Żyj śmiało! Ten świat jest tego wart”. Szczerze podziwiam.

Marek Kamiński – podróżnik, polarnik, pisarz, założyciel fundacji wspierającej osoby niepełnosprawne
To nie liczba rąk czy nóg decyduje o naszej sile, ale to, co mamy w głowie. Jeśli Nick uśmiecha się tak często, to każdy, kto narzeka na swoje życie, powinien się zawstydzić, a potem podnieść głowę do góry i wziąć się w garść!

Jasiek Mela – założyciel Fundacji Poza Horyzonty, najmłodszy i jedyny niepełnosprawny na świecie zdobywca obu biegunów

Czyta: Robert Michalak

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra książka

Bardzo pozytywna książka napisana przez człowieka o wielkim sercu.

autor opinii: Jan

polecam

polecam wszystkim niedowartościowanym........ :-))

autor opinii: SEBASTIAN KUC

Swietna książka do tego, by zacząć radować się bez względu na sytuację życiową, w jakiej się znajdujemy.

autor opinii: Ela

Działa!

Audiobook podnosi na duchu i dodaje otuchy, nadziei. Podziwiam Nicka za to jak, przy Bożej pomocy, pokierował swoim życiem. Mocno budująca jest świadomość, że mimo ograniczeń fizycznych człowiek jest w stanie tak pięknie żyć. Ileż to ludzi zdrowych nie potrafi docenić tego, co mają... To prawda, ze szczęście nie zależy od zewnętrznych uwarunkowań i nie jest zdeterminowane stanem posiadania. Gorąco polecam tę książkę każdemu!

autor opinii: Eliza

Zapis życia, a dokładniej zapis wiary w siebie i swoje możliwości. Jak widać, wystarczy chcieć a Bóg zawsze pomoże i resztę wykona za nas. Po przeczytaniu jej/odsłuchaniu człowiek nabiera sił i wiary, że da radę, że nie jest sam. A przede wszystkim zaczyna doceniać to, co ma, bo ma bardzo wiele. Polecam!

autor opinii: Justyna

:)

inspirująca książka!!! polecam!!!

autor opinii: MR

Polecam :)

Świetna książka,mówiąca o losach młodego człowieka Nicka Vujicica,mimo swoich przeciwności ,potrafi żyć życiem pełniejszym piękniejszym niż niejeden z nas - Podziwiam i POLECAM :)

autor opinii: Maria Gołaszewska

bardzo inspirująca

Niezwykle krzepiąca książka. Życie bohatera wielu ludziom może wydawać się skazane na porażkę od samego początku. Cóż za chybiony wniosek. Pan Bóg ma plan dla każdego z nas, nie ma ludzi niepotrzebnych. Książka potrzebna zwłaszcza w czasach apatii, gdy wszyscy wokół nas przekonują, że nie warto o nic walczyć, nie warto się wysilać że nic się nie opłaca, świat jest beznadziejny, a ludzie okropni. Sursum corda! Excelsior!

autor opinii: Maciej

Polecam!

Wspaniała, wciągająca, wzruszająca, dająca impuls do głębokich refleksji nad celem w życiu. Książka o bezgranicznej Bożej miłości i ludzkim zawierzeniu Jego mądrości.

autor opinii: Malwina

Super książka

Już drugi raz kupiłam tę książkę, pierwsza jest w czytaniu koleżanek. Do tej książki można zaglądać w każdej chwili i nie trzeba zaczynać czytania od początku. Dla każdego i ciekawa i ucząca życia. Podbudowuje psychicznie.

autor opinii: Elżbieta Ślusarz

Inspirująca i uwaga .....może zmienić życie.

Rewelacyjna książka o pasji jaką jest "obłędnie fajne życie"
Polecam wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad tym czego nie mają.

Ewa

autor opinii: Ewa Romanik

Polecam

Wspaniała pozycja !!!! Polecam Wszystkim gorąco - jeżeli brak Ci motywacji to TA książką Cię szybko pobudzi do działania :) serdecznie pozdrawiam Krzysiek

autor opinii: Krzysztof Krajewski

Jak radzić sobie z przeciwnościami losu !

Bardzo polecam tą książkę osobom, które mają mało wiary w siebie.
Autor opowiada jak on sam, bez rąk, bez nóg pokonuje trudy życia codziennego. Opowiada, jak wiara w Boga pomaga mu odbudować poczucie własnej wartości. Jeśli jesteś w bardzo trudnej sytuacji i myślisz, że nie ma wyjścia , koniecznie przeczytaj historię człowieka, który pokazuje, że zawsze jest rozwiązanie chociaż Ty go jeszcze nie widzisz. Spróbuj zawierzyć Bogu , on nigdy nie zapomni o Tobie.

autor opinii: Sylwester Czekaj

Wspierająca bardzo bardzo

Książka Nicka jest świetna. Otwiera oczy na spojrzenie, że ja mimo kalectwa oczu tj. głębokiego niedowidzenia bo tylko w nich mam poczucie światła pokazała, a raczej powiedziała" dziewczyno ty wcale nie jesteś w przegranej sytuacji, bierz się do życia i tak jak on mów innym swym życiem o Jezusie, Jego dobroci i trosce" Daje nowe siły w pokonywaniu trudności co tak naprawdę nie są wielkimi trudnościami bym nie dała sobie rady. Dziękuję i polecam, polecam. Jest dobra i ośmielę się powiedzieć, że w jakiś sposób życiodajna.

autor opinii: Agnieszka Turowska

Genialny audiobook! POLECAM!

Książkę Nicka przeczytałam w sierpniu zeszłego roku i byłam nią oczarowana. Genialny człowiek! Jego słowa bardzo głęboko zapadają w pamięć i serce. Bo jeśli on może przenosić góry to ja też potrafię. Książka znajduje się w mojej pierwszej 10 książce o motywacji. W zeszłym tygodniu miałam okazję posłuchać audiobooka. Muszę przyznać, że jest nagrany fenomenalnie. Lektor ma bardzo miły głos, świetnie się go słucha i w perfekcyjny sposób oddaje emocje jakie przekazuje autor. Każdy rozdział rozpoczyna się od przyjemnej aranżacji muzycznej autorstwa Mate.o (bardzo polecam muzyka :)). Audiobook jest pięknie wydany. Książeczka dołączona do płyty wygląda ślicznie. Twarda okładka stanowi piękne wykończenie tej genialnej książki. Świetna na prezent! Ja z miłą chęcią powróciłam do książki w wersji audio, bo papierowa poszła w świat i motywuje kolejne osoby z mojej rodziny. Naprawdę, ta książka nie może stać na półce ;) POLECAM! :)

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: AETOS Media
Autor: Nick Vujicic
Rok wydania: 2013
EAN: 9788361097266
ID: 258766

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bez rąk, bez nóg bez, ograniczeń!  (CD mp3) Bez rąk, bez nóg bez, ograniczeń!  (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...