TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia Tysiąclecia. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu (skóra ekologiczna, paginatory)

Biblia Tysiąclecia to najpopularniejsze narodowe wydanie Pisma Świętego. Zawiera jedyny polski tekst Pisma Świętego, zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski, przystępne komentarze - przypisy, mapy oraz podręczny słownik biblijny. Biblia - "Księga Życia" - Verba Sacra - jest bez wątpienia najwspanialszym z dzieł w historii świata, bestsellerem wszechczasów.

Polskie tłumaczenie z języków oryginalnych, znane pod historycznym już tytułem Biblia Tysiąclecia jest szczególnym znakiem obecności Boga i Jego Objawienia w najnowszej historii naszego narodu. Zachęcamy do ożywienia i umocnienia osobistego kontaktu z Bogiem, zapraszając do sięgnięcia po nowe, piąte wydanie Biblii Tysiąclecia.

Idea ta wychodzi naprzeciw wezwaniu Kościoła zarówno do jak najczęstszego kontaktu ze Słowem Bożym, jak i do radosnego dzielenia się Dobrą Nowiną ze wszystkimi. Jak napisał Ojciec Święty: "W ten sposób jeszcze większa rzesza ludzi będzie miała dostęp do Słowa Bożego, które jest "mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego" (Rz 1,16)."

Wymiary: 16,00 x 22,00 cm

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Pallotinum
Rok wydania: 2003
Ilość stron: 1470
Wymiar [mm]: 160x220
EAN: 9788370144197
ISBN: 9788370144197
ID: 358362

Zobacz również

Biblia Tysiąclecia. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu (skóra ekologiczna, paginatory)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...