TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 4. Bitwa o Skandię

Czwarty tom znakomitej serii Johna Flanagana, która od ponad trzydziestu tygodni nie schodzi z listy bestsellerów „New York Timesa”.

Czy ci, którzy jeszcze niedawno byli śmiertelnymi wrogami, mogą połączyć swe siły i walczyć ramię w ramię przeciwko wspólnemu nieprzyjacielowi?

Wiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian, tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will, choć zahartowany i sprytny, nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom…

Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się, że ci, których wzięto za przypadkowych rzezimieszków, są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii.

Władca Temujai przygotowuje gigantyczną inwazję, która zagrozi nie tylko Skandii, ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym, że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Will, Evanlyn, Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością – o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to, by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy…

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flanagan
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788376860015
ISBN: 978-83-7686-001-5
ID: 158901

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 4. Bitwa o Skandię
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...