TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biznes ci ucieka

Ocena:
(1 opinii)

Książka "Biznes Ci ucieka" jest zapisem moich doświadczeń, refleksji, spostrzeżeń i najważniejszych cennych lekcji, jakie odebrałem od życia na przestrzeni lat.

Były wśród nich doświadczenia niezwykle burzliwe, pełne sukcesów, ale i trudne niekiedy do przyjęcia porażki.

Dzięki sukcesom nabrałem pewności siebie oraz utwierdziłem się w tym, iż mam ogromną moc sprawczą. Dzięki porażkom nabyłem pokory, która pozwala mi pamiętać, że nie mam monopolu na rację ani też nie potrafię zawsze przewidywać przyszłych zdarzeń.

Z tej książki dowiesz się:

  • Czym jest filozofia "lekkiego plecaka"? Będziesz mógł sprawdzić, czy w swoim "plecaku" nosisz tylko to, co chcesz, czy raczej to, co wydaje Ci się, że powinieneś w nim mieć
  • Jak zachować pogodę ducha? Sztuką jest zachowanie pogody ducha w sytuacjach, gdy wydaje się to wręcz niemożliwe. A jednak to możliwe - możesz się tego nauczyć
  • Jak walidować pomysły? Jak bezkosztowo weryfikować skuteczność swoich pomysłów biznesowych, ograniczając ryzyko niepowodzenia niemal do zera?
  • Weryfikacja skuteczności pomysłów biznesowych. Poznasz skuteczne sposoby działania, by ograniczyć niemal do zera ryzyko niepowodzenia
  • Dlaczego warto ćwiczyć "mięsień kreatywności"? Dzięki temu treningowi poczujesz, jak zamienisz się w "maszynę do generowania pomysłów"
  • Jak przetrwać porażkę i "wygrać" ją na swoją korzyść? Dowiesz się, co możesz zrobić, gdy wszystko poszło nie tak, jak sobie to planowałeś i jakie działania podejmować, by mimo wszystko odnieść korzyść
  • Jakie korzyści daje kwestionowanie status quo? Czasami pójście pod prąd, wbrew temu, co mówią wszyscy wokół, prowadzi do miejsc, o których nigdy wcześniej nawet nie śniłeś i otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości
To książka o tym, jak być proaktywnym każdego dnia i brać pełną radości odpowiedzialność za tworzenie swojego biznesu i życia.

Kamila Kruk, coach
Przeczytałem, podoba mi się, zostanę jej ambasadorem! :)

Jan Dołęga-Kozierowski, przedsiębiorca

Marcin Osman - przedsiębiorca, szkoleniowiec, podróżnik. Miłośnik życia wg filozofii "lekkiego plecaka". Ma na swoim koncie wiele sukcesów i pewnie tyleż samo porażek. Wojownik, któremu nie do końca zabliźnione rany nie przeszkadzają brać udziału w kolejnych starciach.

Realizował projekty biznesowe dla największych marek; szkolił top management największych polskich brandów. Niczym "digital nomad" przemierza kolejne kraje, czyniąc swoje życie jeszcze bardziej globalnym.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kwintesencja. !!!

Czytałem w życiu wiele książek i podręczników z zakresu pozytywnego myślenia o sobie i swoim życiu jak również biznesie, ale tą przeczytałem jak życiowy reportaż, bądź co bądź , mlodego człowieka z bagażem pozytywnych doświadczeń ktore mogłoby być rozdzielone na kilku , posiwialych już, facetów.
Gratuluję Autorowi , Wydawcy i Dystrybutorom ale przede wszystkim Tym, którzy nie zawachają się ją zakupić.

autor opinii: Andrzej Z Łochowa K/bydgoszczy

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: OSM Consult
Autor: Marcin Osman
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 206
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788393855209
ISBN: 978-83-938552-0-9
ID: 284569

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Biznes ci ucieka Biznes ci ucieka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...