BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

... bo Ty jesteś ze mną. Duchowe świadectwo z Syberii

Ocena:
(1 opinii)

„... bo Ty jesteś ze mną. Duchowe świadectwo z Syberii” to historia wewnętrznej odysei autora oraz opowieść o niesłabnącej wierze, która pomogła mu przetrwać wyniszczenie ciała i załamania ducha.

Schwytany przez Sowietów podczas II wojny światowej, ojciec Walter J. Ciszek, jezuita, został skazany za bycie „szpiegiem Watykanu”.

Spędził dwadzieścia trzy lata w sowieckich więzieniach i łagrach na Syberii. Jak twierdził, to w modlitwie odnalazł odwagę, która łagodziła samotność, ból, frustrację, gniew, obawy, rozpacz. Pocieszenie płynące z duchowej kontemplacji dało mu wewnętrzny pokój, umożliwiający przeżycie w świecie przepełnionym „arogancją zła”.

Ta książka to poruszające świadectwo siły wiary, która przezwycięża potęgę sowieckiego totalitaryzmu. Polecam ją każdemu, kto pragnie zrozumieć najgłębsze przyczyny upadku komunistycznego imperium.

Rekomendacja prezesa IPN dr. Łukasza Kamińskiego

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Cudowny "Dziennik duszy" kapłana-sybiraka

Wspaniały i zachwycający zapis duchowej przemiany człowieka-kapłana, który stopniowo uczył się pokornie odczytywać wolę Bożą "na nieludzkiej ziemi". Jego zaufanie i poddanie się wyrokom Bożej Opatrzności budzi nie tylko zachwyt wyjątkową dojrzałością duchową tego bożego buntownika ale przede wszystkim jest wspaniałą lekcję dla nas współczesnych - którym tak często niczego nie brakuje do życia - także duchowego (dostępu do stołu Eucharystii i sakramentów). Książka, która ukazuje historię duszy otwartej na Boga i działanie Jego łaski zachwyca swoim prostym i trafiającym w serca językiem. Polecam każdemu Polakowi i katolikowi. Sam chętnie do niej będę wracał.

autor opinii: Jacek Szewc

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Walter J. Ciszek SJ, Daniel L. Flaherty SJ
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 130x203
EAN: 9788375167535
ISBN: 9788375167535
ID: 344752

Zobacz również

... bo Ty jesteś ze mną. Duchowe świadectwo z Syberii
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...