TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ból krzywdy i radość przebaczenia + CD

Ocena:
(3 opinii)

Znakomity poradnik dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z poczuciem krzywdy, zaakceptowaniem wydarzeń z przeszłości oraz mają trudności z przebaczeniem sobie i innym.

Znany autor i psycholog zachęca w nim do podjęcia decyzji otwartego zmierzenia się z własnymi uczuciami i przeszłością w celu uzdrowienia wewnętrznych zranień.

Dodatkowym atutem książki jest dołączona płyta z nagranym cyklem 5 konferencji pt. „Miłość i życie”. Autor porusza w nich następujące tematy: Czym tak naprawdę jest miłość? Dlaczego warto otworzyć się na świat? Z czego wynika depresja?

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

cenna lektura dla poranionych

Chyba nie ma człowieka, który w swoim życiu chociaż raz nie zostałby skrzywdzony, okłamany, oszukany, zdradzony...
Ta książka to cenna wskazówka jak odkryć, ponazywać, uświadomić sobie często nienazwane, a wręcz wyparte krzywdy, które w nas siedzą i nie pozwalają na wzrastanie w nas Bożej miłości.
To książka na dobry początek uzdrowienia...
To książka o mocy przebaczenia i wartości naszej woli, która pomimo dość zwodnego i samolubnego serca w łączności z Bożą pomocą może zdziałać cuda i wybaczać tak jak Chrystus nie 77 razy ale zawsze, bo przede wszystkim robimy to dla siebie.
Gorąco polecam.

autor opinii: Aneta

buduje wyższą świadomość

Gorąco polecam. Osobiście uważam, że każdy powinnien mieć tą książkę w domu, szczególnie, w którym otwarcie nie można porozmawiać na ważne tematy. Książka odpowiada na wiele ważnych pytań, skłania do przemyśleń i buduje wyższą świadomość wewnętrzna. Interpretacje o.Augustyna, przypowieści głoszonych przez Jezusa pokazują nowe oblicze Boga, o którym nie słyszymy na lekcjach religii, w kościele czy w domu.

autor opinii: kpietr

Dla mnie każda książka o. Józefa Augustyna SJ jest źródłem rzetelnej i praktycznej wiedzy o człowieku, jego wnętrzu, duszy... O. Augustyn potrafi bardzo trafnie oceniać problemy ludzi, świata i czyni to z wielką pokorą. W "ciemno" można kupować każdą książkę.

autor opinii: Jacek Nasiadka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Józef Augustyn SJ
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788380432369
ISBN: 9788380432369
ID: 379872

Zobacz również

Ból krzywdy i radość przebaczenia + CD
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...