TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Boża cierpliwość i inne świadectwa. Seria: Biblioteka Pastores

Tę książkę napisało samo życie. Zawiera ona wybór świadectw księży publikowanych wcześniej w "Pastores" w latach 2003-2010.

W kolejnych tekstach spotykamy prezbiterów - żywych ludzi z krwi i kości, z ich zmaganiami, poszukiwaniami, upadkami, radościami. Powoli odsłania się prawda o człowieku powołanym przez Pana do służby w Kościele, a jednocześnie ukazuje się prawda o Bogu działającym w tym człowieku i poprzez niego.

Piękno tego procesu polega na spotkaniu dwóch wolności - Boga i człowieka. Budujące przesłanie książki polega na tym, że poszczególne świadectwa niosą nadzieję, iż Bóg walczy o każdego z nas. Nawet gdy się pogubimy i przez grzech daleko odejdziemy od Pana, On jest zawsze blisko nas poprzez swoje miłosierdzie.

Książka nie ucieka od trudnych tematów, ale zarazem ukazuje Boże działanie w życiu powołanych. Z lektury kolejnych świadectw wyłania się obraz Boga bliskiego, kochającego, zatroskanego o swoje dzieci.

Dostrzegamy również prawdziwie ludzki i Boży obraz prezbitera, który staje się uczniem i pasterzem, stale będąc w drodze.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Anna Foltańska
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 308
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 9788378233442
ISBN: 9788378233442
ID: 279393

Zobacz również

Boża cierpliwość i inne świadectwa. Seria: Biblioteka Pastores
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...