TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 10. Cesarz Nihon-Ja

Ocena:
(1 opinii)

Dziesiąty tom znakomitej, sprzedanej na świecie w ponad 5 milionach egzemplarzy, serii „Zwiadowcy” Johna Flanagana.

Horace przepadł bez śladu. Od czasu, gdy został wysłany z misją na ziemie cesarza Nihon-Ja, minęły już miesiące. Brak jakichkolwiek wiadomości martwi nie tylko Evanlyn. Również Will i Allys obawiają się najgorszego. Przyjaciele postanawiają opuścić Araluen i wyruszyć na egzotyczną wyprawę, by odkryć, jaki los stał się udziałem Horacego.

Ku wielkiemu zdumieniu odkrywają, że Horace zaangażował się w politykę Cesarstwa. Arogancki Senji Sect wystąpił przeciwko prawowitemu władcy i rycerz zdecydował się pozostać w dalekim kraju, by wspomóc obalonego cesarza. Teraz on i Will muszą wyszkolić ludzi do walki z zawodowymi, zaprawionymi w boju żołnierzami Senji’ego.

Odpowiedzialność za losy kraju spoczywa również na barkach Allys i Evanlyn – we dwie wyruszają w niebezpieczną podróż, by szukać sprzymierzeńców wśród tajemniczych mieszkańców gór.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacyjna i godna polecenia książka!

Trochę szkoda, że to już powoli koniec, bo seria jest bardzo wciągająca. Podobno Autor napisał 12 tom więc może doczekamy się kolejnych przygód. Księga 10. Bardzo ciekawa. Wiele się wyjaśnia, niektóre wątki się komplikują, ale czyta się ją jak zwykle fenomenalnie. Godna polecenia. Świetny język i to w dodatku prosty. Świetna dla młodzieży,a le i dorosłym można polecić.

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flanagan
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 568
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788376860510
ISBN: 9788376860510
ID: 216524

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 10. Cesarz Nihon-Ja
30.20 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...