TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Co robić aby moje dziecko dobrze spało

Ocena:
(1 opinii)

Kiedy noworodek zacznie przesypiać całą noc? Do kiedy dziecko powinno ucinać sobie drzemkę w dzień? Jak rozplanować szkolne obowiązki pociechy, żeby lepiej spała w nocy? To tylko kilka przykładowych pytań, jakie zadają sobie rodzice maluchów w różnym wieku.

Autorka książki jest wykształconym psychologiem i mamą dwójki dzieci. Ma za sobą wiele nieprzespanych nocy. Z połączenia jej wiedzy i doświadczenia rodzicielskiego powstała książka, która jest nieocenioną pomocą dla każdego rodzica, który troszczy się o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Autorka fachową ręką prowadzi czytelników przez poszczególne etapy naturalnego rozwoju dziecięcego snu. Udziela porad zarówno w drobnych kwestiach, jak i w poważnych problemach, z którymi musi zmierzyć się każdy rodzic.

Jednak żadna książka nie jest w stanie wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Każde dziecko rozwija się przecież inaczej. Dlatego ten poradnik w przystępny sposób przekazuje rodzicom najważniejsze wskazówki dotyczące naturalnego i spokojnego rozwoju dziecięcego snu. Pomaga pokonać senne trudności, a przy okazji uczy także, jak przekazać dzieciom, że spanie to przede wszystkim przyjemność!

Alessandra Devoto – psycholog i mama dwójki dzieci, specjalistka od zaburzeń snu, akredytowana przy Włoskim Stowarzyszeniu Medycyny Snu. Wykłada medycynę ogólną na Uniwersytecie „La Sapienza” w Rzymie. Jest współautorką wielu artykułów naukowych i publikacji poświęconych psychologicznym terapiom zaburzeń snu. Obecnie zajmuje się specjalistycznym poradnictwem w zakresie leczenia bezsenności u dzieci i dorosłych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

dla mnie za mało

witajcie,
kupiłam tę książkę w nadziei, że odpowie na kilka moich wątpliwości. Jeśli szukacie podstawowych informacji o rozwoju snu u dzieci, jak się zmienia wraz z każdym miesiącem oraz przełomowych zmianach/rozwojowych prawidłowościach, to można po nią sięgnąć.
Jednak dla mnie, mamy która karmi piersią ponad roczne dziecko, nie odpowiedziało na pewne pytania. Jeżeli Twoje dziecko nie zasypia przy piersi, książka może będzie bardziej pomocna.

pozdrawiam!

autor opinii: Pablina

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Alessandra Devoto
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 94
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788377970447
ISBN: 978-83-7797-044-7
ID: 227437

Zobacz również

Książka wyróżniona Co robić aby moje dziecko dobrze spało
11.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...