TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dialog o Bożej Opatrzności czyli księga Boskiej Nauki

Ocena:
(2 opinii)

Nasz świat jest naznaczony głodem tożsamości. Dla wielu ludzi najbardziej palącym pytaniem jest: „Kim ja jestem?”. To było pytanie Katarzyny.

Współczesne poznawanie samego siebie jest często narcystycznym zajmowaniem się sobą, introwersyjną koncentracją na własnym samopoczuciu i spełnianiu się. Jednak według Katarzyny, kiedy w końcu widzę siebie takim jaki jestem, nie odkrywam małego okruchu samotnego bytu.

Katarzyna opisuje siebie jako „zamieszkałą i zadomowioną w celi poznania siebie”. Jeśli odważę się podjąć tę podróż w celu poznania siebie, wówczas odkryję jak jestem mały, nieporadny i ograniczony, lecz poznam również, że cały jestem kochany i ceniony.

Lepiej będzie dla mnie, jeśli wszyscy będą zbawieni, a ja sama będę znosić męki piekielne, bylebyś tylko mi zostawił miłość do Ciebie... Jeśli Twoja prawda i sprawiedliwość zgodzą się na to, chciałabym zupełnego zniszczenia piekła albo przynajmniej, żeby żadna dusza tam się więcej nie dostała. A najbardziej bym się cieszyła, gdybyś położył mnie na paszczę piekła, żeby ją zamknąć i żeby nikt więcej tam się nie dostał. Bo w ten sposób wszyscy moi bliźni byliby zbawieni.

z Dialogu

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Skarb/

Kiedy zaczęłam czytać, nie mogłam się od niej oderwać. jest to książka, która niezwykle pogłębiła moją wiedzę na temat mojej wiary. Jest pełna ciepła osobistej relacji pomiędzy Bogiem i człowiekiem. Zażyłości, delikatności. Mądrości., Zrozumiałam lepiej, czego Bóg wymaga od człowieka. Jak o tego człowieka dba i zapewnia mu wszystko, co potrzebne.

To bardzo niezwykła lektura, która bardzo poruszyła mnie wewnętrznie. Dla ludzi poszukujących duchowego pokarmu, lektura doskonała.

autor opinii: Ewelina S.

Fascynujaca Ksiega Boskiej Nauki

Swieta Katarzyna z Sieny pisze w swojej ksiazce o wielu najistotniejszych zagadnieniach Bozej madrosci, ktorych wszyscy poszukujemy i czesto nie wiemy gdzie ich szukac. I wlasnie to wspaniale dzielo wyjasnia nam wiele
tajemnic naszej duszy. Najwyzszy Wszechmogacy Bog Ojciec jest autorem,
a nasza swieta Katarzyna przekazuje sens w bardzo cudowny sposob,
polecam do przestudiowania te Ksiege jedyna w swoim rodzaju,jest raczej lektura dla tych ktorzy pragna poglebic swoja wiare i siegnac do mistyki.
Mistyki zbudowanej na intelekcie i prawdziwych doznaniech tajemnicy
Boga Ojca i Jego Syna w Duchu Swietym.

autor opinii: Elzbieta Sarna

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: W Drodze
Autor: św. Katarzyna ze Sieny
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 460
Wymiar [mm]: 160x210
EAN: 9788370338244
ISBN: 978-83-7033-824-4
ID: 231179

Zobacz również

Dialog o Bożej Opatrzności czyli księga Boskiej Nauki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...