TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Droga do Boga

Ksiądz biskup Antoni Długosz znany jest dzieciom w całej Polsce nie tylko dzięki występom w cotygodniowym programie telewizyjnym „Ziarno”. Naucza też młodzież i pisze dla niej ewangeliczne opowieści. Pisze lekko, interesująco, posługuje się konkretnymi przykładami z życia.

W wydawnictwie Biały Kruk ukazały się następujące książki jego autorstwa: „Opowiem ci o Jezusie”, „Chrześcijanin radosny”, „Błogosławieni, czyli szczęśliwi” oraz „Droga do Boga”.

Uczestniczy w tysiącach spotkań w całym kraju, podczas których w typowy dla siebie sposób – radośnie, przyjaźnie i życzliwie – propaguje wśród dziewcząt i chłopców Jezusowy przepis na życie, czyli Dziesięć Bożych Przykazań.

Biskup Antoni katechizuje najmłodszych i młodych przy pomocy nowoczesnych mediów, bardzo lubi taniec i śpiew jako formę modlitwy.

"Droga do Boga" to trzeci tom opowieści dla dziewcząt i chłopców przygotowanych na każdą niedzielę i najważniejsze święta. Tym razem odnoszą się one do czytań liturgicznych Roku A.

Zostały tak napisane, aby młody czytelnik mógł zrozumieć przesłanie Pisma Świętego, jakie usłyszy podczas Mszy św. i umiał odnieść je do własnego życia.

Dziewczęta i chłopcy znajdą tu rady, jak należy postępować na co dzień, aby być Bożym dzieckiem. Rodzice i katecheci również znajdą w tej książce pożyteczne wskazówki.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Biały Kruk
Autor: bp Antoni Długosz
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 210x270
EAN: 9788375531046
ISBN: 9788375531046
ID: 186171

Zobacz również

Droga do Boga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...