TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziecko z ADHD. Jak ujarzmić nadmierne pokłady energii

Co poczułeś, gdy usłyszałeś diagnozę lekarza odnośnie problemów z zachowaniem Twojej pociechy: "Przykro mi, to bez wątpienia ADHD"? Jak bardzo męczy Cię opanowywanie tej żywej kuli energii, która dodatkowo ma problemy ze skupieniem uwagi, jest impulsywna i zbyt łatwo się ekscytuje? Czy podzielasz krzywdzącą opinię środowiska, że Twoje dziecko jest wyjątkowo niespokojne, roztrzepane i pyskate? Przejmujesz się, że cierpi na chorobę, która utrudni mu funkcjonowanie w społeczeństwie? BŁĄD!

Jeśli Twój maluch cierpi na zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), oprócz wszystkich cech przyprawiających Cię o zmęczenie i siwiejące skronie charakteryzuje się także wyjątkową wnikliwością, kreatywnością i nieszablonowością. Zgodnie z wynikami najnowszych badań objawy występujące u osób z ADHD mogą być wyrazem dysponowania fantastycznymi zdolnościami - potężną wyobraźnią, wyjątkową spostrzegawczością i niezwykłą intuicją. Ta ciepła i mądra książka pomoże Ci spojrzeć w odmienny sposób na zachowanie Twojego dziecka. Dowiesz się z niej, jak zmienić swoje postrzeganie własnej latorośli, ułożyć Wasze relacje i pozbyć się męczących objawów ADHD.

Albert Einstein, Hans Christian Andersen, Whoopi Goldberg, Salvador Dali, Walt Disney, Ernest Hemingway, Dustin Hoffman, Aleksander Bell, Madonna, Winston Churchill, Steven Spielberg, Joanna Szczepkowska oraz Tygrysek z Kubusia Puchatka - oni doskonale umieli wykorzystać dar płynący z posiadania ADHD.

  • Wspieraj dziecko w kształtowaniu wysokiego poczucia własnej wartości.
  • Broń Waszych praw przed przedstawicielami systemów edukacji i opieki zdrowotnej.
  • Wykorzystuj zainteresowania dziecka, by oswoić objawy ADHD.
  • Rozwijaj twórcze możliwości, intuicję i podwyższoną świadomość Twojego dziecka.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: sensus
Autor: Lara Honos-Webb
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 148x210
EAN: 9788324614431
ISBN: 978-83-246-1443-1
ID: 152839

Zobacz również

Dziecko z ADHD. Jak ujarzmić nadmierne pokłady energii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...