TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ewa czuje inaczej

Ocena:
(46 opinii)

Dlaczego Twoja ukochana ciągle okazuje uczucia? Masz trudności ze zrozumieniem jej zachowania? Dlaczego kobiety i mężczyźni są tak różni w okazywaniu uczuć?

Dzięki książce Jacka Pulikowskiego poznasz naturę kobiety. Dowiesz się, dlaczego kobiety okazują uczucia i jak ważne jest dostrzeganie uczuć ukochanej. Dowiesz się, jak poruszać się po świecie uczuć. Zrozumiesz różnicę w okazywaniu uczuć pomiędzy kobietami a mężczyznami. Znajdziesz tu praktyczne rady, jak zbudować trwały związek.

Czytając tę książkę dowiesz się:

  • jak stać się nieprzeciętnym mężem
  • jak odczytywać uczucia kobiety
  • jak doceniać wkład kobiety w domowe ognisko
  • co zrobić, by Twoja kobieta widziała w Tobie autorytet
  • jak stać się bardziej delikatnym dla kobiety

Adam jest nastawiony na działanie, a Ewa wszystko przeżywa przez pryzmat swoich uczuć. Kup tę książkę już dziś i poznaj kobiecą naturę i dowiedz się, jak czują kobiety!

Jacek Pulikowski - mąż, ojciec trojga dzieci, nauczyciel akademicki. Zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu. Swoją wiedzą i doświadczeniem służy młodzieży, nauczycielom, rodzicom oraz małżeństwom w kryzysie. Od lat przygotowuje młodych do odpowiedzialnego podjęcia powołania małżeńskiego i rodzicielskiego.

Wszystkim kobietom polecamy zaś książkę Jacka Pulikowskiego Krokodyl dla ukochanej, dzięki której łatwiej można zrozumieć mężczyzn.

Opinie naszych Klientów (46 opinii)Napisz swoją opinię

Instrukcja osługi narzeczonej/żony v.1.0

Wartościowa i bazowa pozycja dla każdego mężczyzny który zaczyna życie w związku i traktuje to na poważnie. Inż.Pulikowski wskazuje po męsku jak postepować aby ukochanej "nie uszkodzić" :-)

autor opinii: -=RaF=-

Kobieta bardziej sercem i tego nie zmienicie

Bo można zmienić siebie żeby ta zmiana wpłynęła na drugą osobę.Inaczej się nie da.Jeśli chodzi o małżenstwo to dwoje różnych ludzi idzie w jednym kierunku do świętości i warto się przyjrzeć tej drugiej połówce i wiedzieć że Ona tak ma .Czasami oczywiście.

autor opinii: Barbara R.

Prezent na czasie

Książka, którą zakupiłam była prezentem dla mojego brata, żonatego od 8 lat. Dobra żona, zdrowe dzieci, a jednak nie widać szczęścia. Chciałam pomóc zroumieć, poznać i być może wesprzeć drogę do szczęśliwego małżeństwa.

autor opinii: J. P.

Mała książeczka

Książeczka bardzo niewielka i opisująca bardzo podstawowe zagadnienia.

Polecam!

Osobiście nie miałam jeszcze okazji przeczytac tej książki. Mąż po przeczytaniu przekazał teściowej a ta mojej mamie i wszyscy bardzo cenią ten zbiór wskazkówek. Czekam niecierpliwie kiedy ja sama będę mogła się w nią zagłębić.

autor opinii: Beatab

Zachwycona

Zamówiłam książkę dla mojego chłopaka z okazji Dnia Chłopaka. Sama przeczytałam książkę jednym tchem. Uważam, że jest w niej wiele wartościowych myśli, i choć z wielu rzeczy zdawałam sobie sprawę, to jednak przeczytanie jej pozwoliło mi na nowo przypomnieć sobie o pewnych " oczywistościach''. Niesamowitą zaletą jest dobry styl pisania, czyta sie bardzo łatwo i z ciekawością, dodatkowym atutem jest poczucie humoru. Mój chłopak nieskłonny do czytania, podobnie jak ja przeczytał bardzo szybko, podkreślił sobie kilka cennych myśli. Polecam tą książke

autor opinii: Agnieszka

Świetna książka! !! Polecam dla każdego. ..

autor opinii: Izabela PAŁASIK TOMCZYK

chyba nie...

Znam kilka pozycji księdza Pawlukiewicza, kupowałam więc z nadzieją. Tymczasem po pierwszym kartkowaniu odniosłam wrażenie, że książka nie ma sprecyzowanego odbiorcy. Kupiłam dla syna - tymczasem raz miałam wrażenie, że książka jest adresowana do gimnazjalistów, gdzie indziej zaś - do dorosłych. Raczej smutna wersja "Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus'. Ale "na sitku" coś zostaje :)

autor opinii: Małgorzata Łuczaj

Głębia uczuć kobiety i mężczyzny jest taka sama, inaczej jednak są przeżywane-mężczyzna nie ma takiej potrzeby uzewnętrzniania uczuć jak kobieta przez co mylnie jest określany jako "szorstki i gruboskórny". Warto dowiedzieć się z tej książki o roli uczuć i konieczności dbania o nie.Polecam!

autor opinii: Roman

Ciekawa

Interesująca książka, która mi mężczyznie uświadomiła kilka istotnych spraw, przede wszystkim jak należy doceniać swoją wybrankę i kochać bez względu na odmienność myślenia. Szkoda tylko że tak krótka

autor opinii: Krzysiek Sz

Ok

Dobra pozycja, pouczająca bardzo. :-)

autor opinii: Karol

:)

Warta przeczytania, jak wszystkie książki Pana Pulikowskiego.

autor opinii: Laura

polecam

niewielka książeczka ale wiele treści przydatnej w budowaniu relacji miłosnych

autor opinii: NS

Świetna

Książka warta polecenia, działa jak wizyta w poradni małżeńskiej:)

autor opinii: Ania

krótka i treściwa

Polecam książkę dla mężczyzn przygotowujących się do małżeństwa. Wiele osób mówiło mi aby przeczytać jakąś książke Jacka Pulikowskiego. A więc kupilam tę pozycję dla narzeczonego, a dla siebie " Krokodyl dla ukochanej. Warto wspierać rozwój mężczyzny " .
Narzeczony jest bardzo zadowolony z książki i ja również :)

autor opinii: Monika K.

Polecam !!

świetna, lekka do czytania książka! pozwoli spojrzeć na pewne sprawy z perspektywy kobiety i mężczyzny!! naprawdę warta uwagi !! ;)

Ewa czuje inaczej

Mądra książka. Warta przeczytania, jeśi jako mężowie chcemy, lepiej rozumieć swoje żony i pomóc nim i nam z nimi w byciu szczęśliwymi. Myślę, że chyba nawet warto, aby czytały ją także nasze żony. Dowiedziałem się o tej książce na wykładzie Jacka Pulikowskiego o małżeństwie. Pan Jacek polecił cztery spośród napisanych przez niego książek - przeczytałem każdą z nich i uważam, że naprawdę warto:

"Warto byc ojcem"
"Ewa czuje inaczej"
"Warto naprawic malzenstwo"
"Krokodyl dla ukochanej"

autor opinii: Zbigniew Matuszewski

Świetna!

Bardzo ciekawa książka! Napisana ciekawym językiem i niesamowicie uczy jak rozumieć płeć przeciwną :)

autor opinii: Karol Grec

Warto od czegoś zacząć.

Książka napisana językiem zrozumiałym.Raczej dla mnie broszurka dla początkujących w tym temacie.Polecam młodym na dobry początek.

autor opinii: Dorota Pogorzelska

POLECAM GORĄCO!

Świetna książka. Naprawdę godna polecenia, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet ;)

autor opinii: Ada

Ewa czuje inaczej...

Książka porusza na pozór oczywistą tematykę - Ewa czuje inaczej... Podsunięta mężowi pomogła mu w pewnej mierze zrozumieć zachowania "Ewy", funkcjonującej na co dzień w nieustannym emocjonalnym i uczuciowym rozdarciu. Pomocna. bardzo, warto podsunąć kochanemu mężczyźnie:)

autor opinii: Iwona

Skrótowa encyklopedia relacji damsko-męskich;)

Ciekawa książka, choć bardzo skrótowo opisana.
Mnie osobiście 'nie powaliła', gdyż właściwie nic nowego z niej nie wyczytałam. Ale to dlatego, że sporo z tej tematyki się naczytałam;)
Czyta się szybko, napisana prostym, zrozumiałym językiem. Godna polecenia dla osób 'wkraczających' w tą tematykę. Dobra by przekazać podstawowe informacje i jednocześnie nie przestraszyć grubością;) Taka skrótowa encyklopedia relacji damsko-męskich;)

autor opinii: Ania

Czego jeszcze nie wiesz o relacjach damskomeskich -broszurka

Ksiazka jest niewielka, przeczytalam ja za jednym podejsciem podkreslajac trafniejsze uwagi. Teraz mam zamiar podsunac ja mojemu ukochanemu. Ja rowniez wiele nauk wzielam sobie do serca.
W tej malej ksiazeczce nie ma owijania w bawelne, spostrzezenia sa krotkie i trafne. Polecam wszytskim!

autor opinii: Aneta Blociszewska

Świetna książka :)

Książka Jacka Pulikowskiego "Ewa czuje inaczej. Warto dbać o uczucia" to wspaniały przewodnik po świecie uczuć zarówno dla małżeństw, jak również młodych ludzi. Autor pokazuje jakie popełniamy błędy w komunikacji międzyludzkiej i daje praktyczne rady, co trzeba robić, by budować trwały związek (komunię) dwojga ludzi.Ogólnie gorąco polecam tę książkę. :-)

autor opinii: Monika Malinowska

Super pozycja

Jak każda z książek Jacka Pulikowskiego, i ta jest bardzo wartościową pozycją. Szczególnie polecam młodym mężczynom, ale i kobietom również:)

autor opinii: Agnes

Dobre na prezent

Kupilam na prezent dla mlodego malzenstwa moich dobrych znajomych.Mowia, ze dobra!

autor opinii: ula

ocena książki

Świetna książka dająca wiele do myślenia Polecam ją wszystkim młodym ludziom Przeczytałam ją w jeden wieczór naprawdę warto

autor opinii: Kasia Nowak

Polecam.

Dr Jacek Pulikowski ekspert w dziedzinie małżeństwa, płciowości i seksualności oraz wychowania stara się przedstawić rolę każdej kobiety w jej osobistym podejściu do życia. Książka jest na tyle ciekawa, że czyta się ją jednym tchem. Polecam.

autor opinii: Michał Filipiak

Świetna ksiązka, zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, która pozwala poznać istotne różnice w naszym odmiennym sposobie widzenia świata. Autor pokazuje nam,że można z odrobiną wysiłku i woli przezwyciężyć dzielące nas różnice w odbiorze rzeczywistości. Można zrozumieć dzielące nas różnice w przeżywaniu uczuć i nauczyć się o nich rozmawiać.

autor opinii: Jarek

Polecam!

Autor książki w trafny i prosty sposób opisuje różnice w sposobie funkcjonowania oraz postrzegania świata przez kobietę i mężczyznę.

autor opinii: Paulina

Ewa czuje inaczej

Książka bardzo mi się spodobała.Skłoniła do chwili zadumy i małego "rachunku sumienia" nad swoim zachowaniem,pozwoliła zwolnić w tym zaganianym świecie.Napisana językiem przystępnym dla każdego.Czyta się ją jednym tchem.Taka mała perełka.Polecam.

autor opinii: Ewa Kacperska

Panowie, czytajcie!

Ciekawa książeczka. Przypominająca o wielu ważnych sprawach. Polecam zwłaszcza młodym czytelnikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie damsko-męskich związków.:)

autor opinii: Emi Krywko

niesamowita trafność przekazu. kilka celny uwag o tym jak błędna jest czasem komunikacja damsko-męska. po przeczytaniu tej książki naprawdę w pewnym zakresie mogłem zrozumieć dlaczego moja narzeczona się na mnie wściekała, była czasem smutna, zła. ja niestety przeczytałem ją za późno dlatego polecam innym aby nie zwlekali.

autor opinii: piotr barczewski

dać jemu przeczytać

Książka warta przeczytania, kobiety znają (raczej) siebie, warto więc usiąść z mężem bądź sprezentować mu taką książkę i poświęcić tej pozycji czas.

Pulikowski pisze mądrze, "przyswajalnie", warto sięgnąć po te książki i wracać do nich, wracać.

autor opinii: Ewa

świetna pozycja

Książkę czyta się niebywale szybko i z uśmiechem na ustach, mimo, że autor przedstawia "ułomności" mężczyzn i kobiet :)Mówi o sprawach które, być może wiemy, ale nie chcemy się z nimi identyfikować a już na pewno głośno do nich przyznać.
Książka utrzymana w tonie żartobliwym,mówiąca o sprawach ważnych w relacji kobiet i mężczyzn,
gorąco polecam!

autor opinii: Sylwia

Ewa - to nie kura domowa :))

Ewa czuje inaczej- to jest prawda :)) W dzisiejszych czasach mężczyzna czasem się gubi w dzisiejszym świecie i traktuje kobietę przedmiotowo jak przysłowiową kurę domową. Autor ukazuje w książce jak kobieta i mężczyzna postrzegają świat i jak uzewnętrzniają swe uczucia :)) Książka warta przeczytania :))

autor opinii: Tomasz Zieliński

Warta przeczytania

Książka " Ewa czuje inaczej.."jest to pozycja dla wszystkich,którzy są lub zamierzają być w związkach partnerskich ale i także rodzinnych (brat ,siostra).
Autor w prosty, zabawny sposób przedstawił różnice między sposobem myślenia kobiety i mężczyzny.
Myślę ,że po przeczytaniu tej pozycji łatwiej nam będzie unikać w relacjach partnerskich wielu nieporozumień.

autor opinii: Joanna

pozytywna

Książka porusza wiele istotnych kwestii dotyczących interakcji między dwojgiem kochających się ludzi. W wielu miejscach podpowiada jak unikać problemów i zrozumieć drugą osobę. Jest jednak napisana w sposób dosyć ogólny dlatego poleciłabym ja młodym małżeństwom dopiero zaczynającym wspólne życie.

autor opinii: Milena Kozłowska

Dobra książka

Bardzo mądrze napisana książka, pozwala zrozumieć zachowanie kobiet i mężczyzn, a także jak bardzo różnimy się w przeżywaniu poszczególnych niespodzianek życia.Polecam gorąco.

autor opinii: Joanna

polecam!

Ewa czuje inaczej, to "mini ściąga" dla malżeństwa. Jest esensją wiedzy na temat różnic i podobieństw kobiety i mężczyzny. Polecam głównie tym, którzy mają małą wiedzę w "tym temacie". Chętnie będę wracał do tej lektury.

autor opinii: Jerzy W.

Naprawę warto.

Zgodnie z tytułem naprawdę warto kupić tę książkę, przeczytać a później stale do niej wracać. Oczywiście jeżeli się chce żyć prawidłowo, tak jak należy. Polecam ją gorąco wszystkim, a zwłaszcza młodym wkraczającym na drogę życia we dwoje. Ta wiedza przedstawiona przez Pana Jacka Pulikowskiego jest niezbędna do harmonijnego życia, takiego jakie było zamierzeniem bożym a nie takiego jakie proponuje współczesny świat.

autor opinii: Karbowska Elżbieta

polecam

Warto przeczytać. Polecam

autor opinii: Sebastian

....

Dla młodzieży moim zdaniem zdecydowanie ciekawsza i praktyczniejsza jest pierwsza część tego - czyli Krokodyl dla ukochanej, aczkolwiek treściowo i ogólnie jest całkiem calkiem - i plusem jest to że jest łatwa w odbiorze :)

autor opinii: Kasia

Rewelacja

Świetna książka, celnie ukazuje problemy i różnice pomiedzy osobami płci przeciwnej co pozwala z dystansem i zrozumieniem spojrzeć na pewne sprawy. Polecam!!!

autor opinii: Kamila Studzińska

Rewelacja

Co tu dużo pisać... Książka nie tylko dla kobiet,ale dla mężczyzn,którzy chcą poznać kobiety. Polecam;)

Warto przeczytać. Polecam!!!

Jeśli szukasz odpowiedzi - dlaczego w tej samej sytuacji inaczej zachowują się kobiety niż mężczyźni, to masz w ręku odpowiednią książkę, która w prosty i krótki sposób odpowie na Twoje pytania.
Autor książki przedstawia z życia wzięte dane zachowania człowieka. Opisuje je w prostym języku. Nie ma w niej naukowych wywodów, specyficznych dla psychologów. W łatwy sposób pomaga ukierunkować swoje uczucia i zachowania w życiu.
Po tą książkę można sięgać setki razy!!!!
Polecam!!!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 1235x195
EAN: 9788389282361
ISBN: 9788389282361
ID: 26086

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Ewa czuje inaczej Ewa czuje inaczej
13.42 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...