TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Geniusz Żydów na polski rozum

Żydzi stanowią dwa promile ludności świata. Zdobyli 23 procent nagród Nobla. Jak to się dzieje? Jak powielić ich sukces?

Ostra i niepoprawna politycznie książka Kłopotowskiego. Jeśli ktoś będzie twierdził, że jest antysemicka, to albo jej nie czytał, albo – jest głupcem. Nie tylko na polski rozum.

Książka - myślozbrodnia. Autor stawia najtrudniejsze pytania o stosunki polsko-żydowskie, o ich przyszłość. Chce tę przyszłość uwolnić od kompleksów. Czy się na to odważymy?

Prof. Andrzej Nowak, historyk i publicysta
Krzysztof Kłopotowski radzi twórczo korzystać z obcych wynalazków. Nikomu się nie kłania, zaś cudze idee łapie w lot i kieruje w stronę swej nieco wstydliwej miłości - Polski. W tej książce pokazuje, które wynalazki narodu żydowskiego warto wykorzystać, by nasza miłość do kraju wstydu się pozbyła.

Prof. Andrzej Zybertowicz, socjolog i publicysta
Żydzi – jak dowodzi Krzysztof Kłopotowski, specjalista od zadawania niewłaściwych pytań – są nie tylko ofiarami Holocaustu. To również naród, który potrafi skutecznie mobilizować elity dla swych celów. Autor sądzi, że Żydzi jako patrioci prowadzący twardą walkę o własne potrzeby odsuwają na bok wątpliwości intelektualne, czy etyczne. Świat słucha tych, którzy wytrwale i energicznie dbają o swe interesy. Kłopotowski domaga się tego samego od Polaków.

Prof. Jan Żaryn, historyk i publicysta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fronda
Autor: Krzysztof Kłopotowski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 145x225
EAN: 9788364095955
ISBN: 9788364095955
ID: 330231

Zobacz również

Geniusz Żydów na polski rozum
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...