TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne z kodami gramatycznymi. Prymasowska Seria Biblijna

WYDANIE IX, GRUNTOWNIE POPRAWIONE, PRZEREDAGOWANE I UZUPEŁNIONE

"Grecko-polski Nowy Testament" - wydanie interlinearne z kluczem gramatycznym, z kodami Stronga i Popowskiego oraz pełną transliteracją greckiego tekstu jest jak sądzę, najważniejszym i najbardziej zasadniczym przedsięwzięciem, jakie zostało podjęte na polskim gruncie w dziedzinie przybliżenia oryginalnego tekstu Nowego Testamentu możliwie najszerszym kręgom.

Posiadamy owszem, różne specjalistyczne podręczniki i książki, które uczą i wprowadzają w biblijną grekę, są to pozycje bardzo pożyteczne, ale mogą one służyć właściwie osobom, które się poświęcają odpowiednim studiom i służą tylko w ograniczonym zakresie.

"Grecko-polski Nowy Testament" daje możliwość dostępu do całego nowotestamentalnego tekstu, dostępu niemal bezpośredniego (tzn. bez dłuższych przygotowań) i to właściwie wszystkim zainteresowanym.

Dzieło zostało bardzo dobrze zaprojektowane i bardzo starannie opracowane. Znaczenia tego dzieła nie można chyba przecenić. Sądzę, że będzie ono jednym z najważniejszych narzędzi pracy z dziedziny nauk humanistycznych.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 1440
Wymiar [mm]: 170x245
EAN: 9788378291299
ISBN: 9788378291299
ID: 298892

Zobacz również

Książka wyróżniona Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne z kodami gramatycznymi. Prymasowska Seria Biblijna
243.09 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...