TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ile lat ma Twoja dusza? Znajdź swoją duchową drogę

Zapewne doskonale wiesz, ile lat masz. Ale czy wiesz, jaka liczba kryje się za Twoimi "latami duchowymi"?. Nie czekaj, policz je!

Wiele osób wkłada wiele wysiłku w to, żeby choć pozornie "zatrzymać" czas. Decydują się one na kuracje upiększające, zdrowe diety, zabiegi itp. Mało kto wie jednak, że starzejemy się nie tylko fizycznie, ale i... psychicznie.

Ten proces w znacznej mierze zależy od nas samych. Stąd właśnie wzięła się ta książka, która pozwala zmierzyć się z tematem wewnętrznego wieku już nie tylko na poziomie psychiki, ale również duchowości.

Autorzy wyróżnili w niej 4 etapy: dzieciństwo, młodość, dojrzałość, starość. W powiązaniu z tym powstały 4 testy na końcu rozdziałów, które pomagają zorientować się w swoim duchowym wieku.

    Pamiętaj jednak, że to tylko zabawa, która pozwoli Ci odkryć 3 perspektywy:
  • duchowość głębi i konkretu
  • duchowość codziennego piękna
  • duchowość Boga ukrytego w świecie

Troje różniących się od siebie autorów - siostra zakonna, żona i mama oraz ksiądz jezuita - postawiło sobie jeden wspólny cel: pomóc Ci być bliżej Jezusa.

Piotr Kropisz SJ – jezuita od ponad 20 lat, kierownik duchowy, prowadzi blog sygnowany własnym nazwiskiem oraz fanpage facebook.com/kropiszblog. Dobrze zo­rientowany we współczesnej popkulturze. Nie waha się poszukiwać w niej Boga.

s. Ewa Bartosiewicz RSCJ – siostra zakonna ze Zgromadzenia Najświęt­szego Serca Jezusa (Sacré-Coeur). Przed wstąpieniem do zakonu pracowała jako informatyk. Prowadzi blog „Spojrzenie Serca”.

Maja Komasińska-Moller – aktywna zawodowo mama dwójki dzieci, na co dzień dentystka i magister psychologii. Od lat zakochana w swoim mężu, od zawsze i chyba z wzajemnością – w życiu i górach. Autorka bloga „Chrześci­jańska Mama”.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Piotr Kropisz, Ewa Bartosiewicz, Maja Komasińska-Moller
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788327715111
ISBN: 9788327715111
ID: 403294

Zobacz również

Ile lat ma Twoja dusza? Znajdź swoją duchową drogę
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...