TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jednominutowy menedżer - praktyczne wskazówki. PAKIET (6 CD mp3)

Każdy może zostać Jednominutowym Menedżerem!

"Jednominutowy Menedżer" odniósł nieprawdopodobny sukces, szturmem zajmując pierwsze miejsce na liście bestsellerów "New York Timesa" i wykraczając poza świat wielkiego biznesu. Zaufaj doświadczeniu "Jednominutowego Menedżera" i jego praktycznym technikom zarządzania.

W zestawie audio znajdują się książki: "Jednominutowy Menedżer i przywództwo", "Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce", "Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły", Jednominutowy Menedżer spotyka małpę, Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy, Wiesz, możesz - działaj!.

Audiobook "Jednominutowy Menedżer i przywództwo"

W jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® - prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób.

Audiobook "Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce"

To kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją.

Audiobook "Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły"

Autorzy opisują cztery etapy rozwoju, jakie przechodzą wszystkie zespoły w drodze do osiągnięcia wysokiej wydajności - rozpoznanie, niezadowolenie, integrację i produkcję. Autorzy wyjaśniają, w jaki sposób powinien działać menedżer, by każda grupa stała się w pełni efektywna szybko i praktycznie bezstresowo.

Audiobook "Jednominutowy Menedżer spotyka małpę"

Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! - ta zasada cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się, jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić.

Audiobook "Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy"

Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione "ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami".

Audiobook "Wiesz, możesz - DZIAŁAJ!"

W niniejszej książce autorzy opowiadają historię o pisarzu, którego nurtują pewne pytania i o przedsiębiorcy, który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody, dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: MT Biznes
Autor: Ken Blanchard
Rok wydania: 2012
EAN: 9788377464267
ID: 244853

Zobacz również

Jednominutowy menedżer - praktyczne wskazówki. PAKIET (6 CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...