TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Katechezy o Ewangelii według św. Marka dla młodzieży i dorosłych

"Katechezy o Ewangelii według św. Marka" to propozycja katechezy adresowanej do młodzieży i dorosłych. Cykl rozpoczyna katecheza o człowieku przeżywającym kryzys, który sięga po Ewangelię Marka i szuka w niej odpowiedzi na pytania o szczęście, radość, pełnię życia. Kolejne katechezy to aktywna praca nad fragmentami Ewangelii Marka.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Publikacja "Katechezy o Ewangelii według św. Marka" to bardzo praktyczna pomoc dla katechety, który chce wprowadzić młodzież i dorosłych w głębsze rozumienie tekstu ewangelicznego, i który chce wykorzystać do tego metody aktywizujące.

ks. dr Ryszard Lis,
dyrektor Wydziału d.s. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitarnej w Lublinie
Pozycja "Katechezy o Ewangelii według św. Marka" przypomina, że Ewangelia w katechezie jest księgą podstawową. Zgodnie z Magisterium Kościoła uznaje prymat Słowa Bożego w życiu i misji Kościoła oraz postuluje przy tym odważną i twórczą pedagogikę przekazu, dostosowaną do naszych czasów.

ks. dr hab. Andrzej Kiciński, prof. KUL

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: Zbigniew Barciński
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 68
EAN: 9788393201068
ISBN: 978-83-932010-6-8
ID: 445207

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Katechezy o Ewangelii według św. Marka dla młodzieży i dorosłych Katechezy o Ewangelii według św. Marka dla młodzieży i dorosłych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...