TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Klucze do pokoju

Niepokój i niepewność w relacji z Bogiem bywa doskwierającym uczuciem. Jeśli więc nie masz pewności co do swojego związku z Ojcem w niebie i nurtują cię wątpliwości co do tego, gdzie jesteś w swojej duchowej wędrówce, to ta książka powinna ci pomóc.

Czytając ją, możesz w uporządkowany i systematyczny sposób poznać znaczną część historii narodu izraelskiego i jednocześnie odnaleźć siebie. Na przykładzie wędrówki Izraelitów z niewoli egipskiej do życia w Ziemi Obiecanej pokazana jest tu bowiem nasza duchowa wędrówka od duchowej niewoli do codziennej, bliskiej i dojrzałej relacji z Bogiem. Pokazane są etapy tej wędrówki, jej radości, ale też niebezpieczeństwa i pułapki, jakie na niej czyhają, mogąc ją opóźnić lub zahamować. Jest to podróż od niepokoju do pokoju.

Każdy etap rozpoczyna się pewnym "aktem pokojowym", wprowadzającym nas w nowy obszar pokojowej relacji z Bogiem i w nowy rodzaj wewnętrznego pokoju wynikającego ze świadomości swojego miejsca.

Gdy zrozumiemy ideę drogi wzrostu duchowego, będziemy potrafili znacznie lepiej określić miejsce, w którym obecnie jesteśmy i odpowiedzieć sobie na pytanie "co dalej, co przede mną"? Będziemy też bardziej świadomi zagrożeń na różnych etapach naszego wzrostu, a to pozwoli nam przeciwstawić się im lub je pokonać. Będziemy też w stanie pomóc innym w ich niektórych duchowych zmaganiach.

Książka ta może być potraktowana jako materiał do osobistej refleksji lub do dyskusji w grupie. Służą temu zamieszczone w każdym rozdziale pytania, pomagające zastanowić się nad swoim życiem i miejscem w duchowej wędrówce.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Magda Grabowska
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 276
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374921527
ISBN: 978-83-7492-152-7
ID: 196449

Zobacz również

Klucze do pokoju
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...