TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego

Ocena:
(11 opinii)

Masz problemy ze zrozumieniem nauki Kościoła? Chcesz wiedzieć, skąd się wywodzą prawdy głoszone przez Kościół?

Papież Jan Paweł II pragnął syntezy wiary katolickiej. Chciał, by wiara przestawała być dla ludzi tajemnicą i stała się bardziej zrozumiała. Kompendium zostało przygotowane przez Komisję Kongregacji do spraw Doktryny Wiary pod przewodnictwem kardynała Ratzingera, a zrealizowane przez papieża Benedykta XVI, który dopełnił dzieła swojego poprzednika.

Jeśli chcesz lepiej poznać tajemnice wiary chrześcijańskiej i zgłębić swoją wiedzę o Kościele, sięgnij po tę książkę. Jej lektura dostarczy Ci wielu trafnych odpowiedzi na pytania związane ze rozumieniem wiary.

Dzieło jest formą dialogu pomiędzy mistrzem a uczniem. Mistrz doskonale wie, jaki problem ma jego uczeń i pragnie z całych sił pomóc mu odnaleźć rozwiązanie. Odwołuje się do rozwoju nauki, sumienia i praw człowieka. Kompendium zostało napisane w prosty i interesujący sposób, co ułatwia zrozumienie zawartych w nim treści.

Książka zawiera 15 pięknych reprodukcji dzieł sztuki, pochodzących z różnych epok i stylów sztuki chrześcijańskiej, które są opatrzone komentarzem i stanowią wprowadzenie do każdej z poszczególnych części dzieła.

Niniejsze Kompendium jest syntezą Katechizmu Kościoła Katolickiego. Stanowi przewodnik po najważniejszych elementach wiary.

Jeśli chcesz zrozumieć naukę Kościoła katolickiego i lepiej poznać prawdy wiary, koniecznie sięgnij po tę książkę!

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

Warto mieć

Książka jest napisana przejrzyście, zawiera podstawowe wiadomości o Kościele Katolickim. Polecam ją każdemu, kto szuka przejrzystego źródła informacji o wierze katolickiej.

autor opinii: Przemysław Banaś

super

wszystko przebieglo bardzo predko, sprawnie, bez zadnego klopotu,
ksiazk byla w stanie idealnym, godne polecenia

autor opinii: Barbara G

Rewelacja

Książka jest rewelacyjna i powinna się znaleźć w każdym katolickim domu.

autor opinii: Marta Zych

książki ,, Kompendium,,

Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego
katechizm godny polecenia ,to jest drugie po Piśmie ŚW, co każdy powinien mieć w domu dla codziennego użytku żeby jeszcze głębiej zrozumieć naszą wiarę Chrześcijańską POLECAM WSZYSTKIM cena też jest bardzo niska i przystępna

autor opinii: Łukasz Karwacki

Przydatna

Bardzo przydatne "streszczenie".
Dodatkowo, jest to jedyna książka (jaka znalazlam), ktora nadaje sie na pamiatkę bierzmowania - na poczatku jest miejsce na wpisanie imienia i daty przyjecia tego sakramentu.

autor opinii: DS

"Kompendium KKK"

Serdeczne polecam "Kompendium KKK". Jest to doskonała książka dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o swojej wierze.
Dostawa za pośrednictwem tolle.pl również jest godna polecenia - szybka i sprawna :)
Serdecznie polecam !!!!

autor opinii: Mariola

Witam bardzo polecam kupno ksiąki KOMPEDIUM KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO,znajduje się w niej ogromna ilość potrzebnych informacji.Ksiązka napisana bardzo dobrze miło się czyta.Bardzo polecam .

autor opinii: gosia

Wielki pozytyw

Śliczne wydanie. Idealne na prezent z okazji bierzmowania. Ładne wykonanie.

autor opinii: Paulina Wawrzyniak

POLECAM każdemu katolikowi!

Kompendium systematyzuje wiedzę na temat wiary. Dobre "streszczenie" pełnej wersji K.K.K. Czyta się lekko, wiedza "sama" wchodzi do głowy :) Książka chroni mnie przed tworzeniem herezji i uczy jak zyć z Bogiem, z drugim człowiekiem i samym sobą. Polecam!

autor opinii: Tomek G.

Polecam.

"Kompedium..." to książka bardzo przydatna w każdym chrześcijańskim domu. Rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących naszej wiary. Serdecznie polecam.

autor opinii: Lucyna Olesińska

Opinia o Kompendium KKK

Nie zdążyłam zapoznać się dokładniej, ale na pewno jest to pozycja bardzo przydatna każdemu katolikowi, szczególnie zaś tym, których przeraża rozmiar dużego Katechizmu :-) Książka ładnie i solidnie oprawiona

autor opinii: Jolanta Wilk

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 122x168
EAN: 9788374423007
ISBN: 9788374423007
ID: 75914

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...