TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego

Masz problemy ze zrozumieniem nauki Kościoła? Chcesz wiedzieć, skąd się wywodzą prawdy głoszone przez Kościół?

Papież Jan Paweł II pragnął syntezy wiary katolickiej. Chciał, by wiara przestawała być dla ludzi tajemnicą i stała się bardziej zrozumiała. Kompendium zostało przygotowane przez Komisję Kongregacji do spraw Doktryny Wiary pod przewodnictwem kardynała Ratzingera, a zrealizowane przez papieża Benedykta XVI, który dopełnił dzieła swojego poprzednika.

Jeśli chcesz lepiej poznać tajemnice wiary chrześcijańskiej i zgłębić swoją wiedzę o Kościele, sięgnij po tę książkę. Jej lektura dostarczy Ci wielu trafnych odpowiedzi na pytania związane ze rozumieniem wiary.

Dzieło jest formą dialogu pomiędzy mistrzem a uczniem. Mistrz doskonale wie, jaki problem ma jego uczeń i pragnie z całych sił pomóc mu odnaleźć rozwiązanie. Odwołuje się do rozwoju nauki, sumienia i praw człowieka. Kompendium zostało napisane w prosty i interesujący sposób, co ułatwia zrozumienie zawartych w nim treści.

Książka zawiera 15 pięknych reprodukcji dzieł sztuki, pochodzących z różnych epok i stylów sztuki chrześcijańskiej, które są opatrzone komentarzem i stanowią wprowadzenie do każdej z poszczególnych części dzieła.

Niniejsze Kompendium jest syntezą Katechizmu Kościoła Katolickiego. Stanowi przewodnik po najważniejszych elementach wiary.

Jeśli chcesz zrozumieć naukę Kościoła katolickiego i lepiej poznać prawdy wiary, koniecznie sięgnij po tę książkę!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 122x168
EAN: 9788374423007
ISBN: 9788374423007
ID: 75914

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...