TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Komunikacja pastoralna

Ocena:
(1 opinii)

Komunikacja pastoralna to najważniejsza forma komunikacji między ludźmi. To dopełnianie komunikacji, jaką Bóg osobiście prowadzi z każdym człowiekiem tej ziemi. To fascynowanie miłością Boga do człowieka oraz Bożą prawdą o człowieku. To odsłanianie sensu życia i umacnianie motywów nadziei. To głoszenie Ewangelii, która ukazuje wielkość i godność człowieka oraz jego grzeszność i potrzebę nawrócenia.

Ten właśnie realizm Dobrej Nowiny budzi największy opór w kulturze ponowoczesności, która łudzi człowieka szczęściem bez Boga, a nawet wbrew Bogu.

Niniejsza publikacja adresowana jest do kapłanów, osób konsekrowanych, katechetów świeckich, rodziców, nauczycieli i tych wszystkich, którzy z nowym zapałem oraz z pogłębionymi kompetencjami pragną głosić Ewangelię sobie i innym ludziom.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo polecam

Księża, katecheci ale i osoby świeckie próbują po wielekroć głosić Dobrą Nowinę - dzielić się wiara z innymi ludźmi w taki sposób, że bardziej czasami zniechęcają potencjalnego słuchacza niż porywają go do życia z Jezusem. Dzieje się tak ponieważ nie wiedzą jak komunikować Miłość, jak nawiązać kontakt ze współczesnym słuchaczem - tego wszystkiego uczy książka ks. Dziewieckiego. Jest on dla mnie ogromnym autorytetem a ta książka to prawdziwy majstersztyk.

autor opinii: Mariusz Turczyński

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 316
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360082614
ISBN: 83-60082-61-8
ID: 29025

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Komunikacja pastoralna Komunikacja pastoralna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...