TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 8. Królowie Clonmelu

Ocena:
(1 opinii)

Ku wielkiemu zdziwieniu Willa, Halt nie pojawia się na dorocznym Zlocie Zwiadowców. Okazuje się, że musiał wyruszyć do Sisley, by sprawdzić pogłoski na temat niepokojących wydarzeń na zachodnim wybrzeżu. Fatalne nowiny, jakie przywozi Halt, nie nastrajają optymistycznie…

Kult wyznawców fałszywego bóstwa panoszy się w Hiberni, którą od Araulenu dzieli zaledwie wąska cieśnina. Pięć z sześciu hibernijskich królestw zostało już podporządkowanych Tennysonowi, przywódcy groźnej sekty. Jeśli uda mu się opanować ostatnie z nich, Clonmel, bezpieczeństwo Araulenu będzie zagrożone.

Will, Halt i Horace wyruszają na Zachód, by przekonać słabego króla Clonmelu do walki. Klucz do powodzenia misji spoczywa w dłoni mistrza zwiadowców. Jakie sekrety kryją się w przeszłości Halta i w jaki sposób mogą one wpłynąć na sytuację w Hiberni?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książka na 5+

Właśnie skończyłaś czytać ósmą księgę. Kolejne zwroty akcji i ciekawa fabuła, choć jak dla mnie książka nie była, aż tak pociągająca jak poprzednie 7 tomów. Szkoda tylko, że zostały tylko 3 do końca... Bardzo fajny język, książka gruba, ale to dobrze, bo dużo do czytania. Wiele informacji o bohaterach, o których czytelnik nawet nie zdawał sobie sprawy. Polecam całą serię.

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flanagan
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 472
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788376860268
ISBN: 978-83-7686-026-8
ID: 193622

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 8. Królowie Clonmelu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...