TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Więcej Śmiechu dla dobra małżeństwa. Zabawny! Praktyczny! Szczery, czasami aż do bólu!

Ocena:
(36 opinii)
Książki o małżeństwie? Przeczytałem chyba już wszystkie. Ta jest najlepsza – konkretne rady bez owijania w bawełnę, a do tego można się pośmiać. To pierwsza książka o tematyce małżeńskiej, która oddaje sprawiedliwość mężczyznom i ma wyzwalający wpływ na kobiety.

David Murrow, autor książki „Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła”

Dzięki zabawnym, praktycznym i szczerym radom Marka Gungora życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Autor z niezwykłą jasnością pokazuje przyczyny najczęstszych problemów w małżeństwie i proponuje praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Dobra wiadomość jest taka, że typowe problemy małżeńskie można rozwiązać dość łatwo, o ile małżonkowie są gotowi przyjrzeć się swojemu małżeństwu.

Tytuł mówi o śmiechu, ponieważ autor używa wiele zabawnych anegdot i porównań. Jego wykłady na żywo przypominają raczej występ komika niż sesję z psychologiem rodzinnym, a mimo to dziesiątki tysięcy ludzi zaświadcza, że usłyszane treści zainspirowały do pozytywnej zmiany, a nawet ocaliły ich małżeństwo.

Jeśli chcemy rozwiązać istotne problemy w swoim związku, musimy być gotowi zacząć myśleć inaczej i ta książka z powodzeniem ci w tym pomoże. Jedne pomysły podekscytują cię, inne – zszokują. Przeczytaj. Pomyśl. Zastanów się. Miej odwagę przenieść swoje małżeństwo na następny, lepszy poziom.

Czytając tę książkę, będziesz się doskonale bawić, wiele się nauczysz i dowiesz się, jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w swoim małżeństwie.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (36 opinii)Napisz swoją opinię

Książka dla młodych małżeństw

Książka porusza problemy z jakimi spotykają się młode małżeństwa w momencie kryzysu. Lektura tej książki może pomóc w rozwiązaniu trudnych problemów i ocalić związek . Pod warunkiem, że małżonkowie zechcą przeczytać i z zawartych tam rad skorzystać. Nie mogę dać potrzebującym ryby ale daję wędkę w postaci książki , która jest upominkiem z okazji ślubu. Dobrze by było aby każda młoda para mogła otrzymac taki upominek slubny.

autor opinii: Wladysław

O małżeństwo ZAWSZE jest sens dbać i walczyć o nie - zawsze z Bogiem jako najlepszym Przyjacielem Małżeństwa (jest ono przecież Jego darem). W obliczu przetaczającej się fali rozwodów i rozpadu wielu rodzin, trzeba uczepić się z całą mocą Nieba. A teraz słowo o książce: warto podczas lektury "Więcej śmiechu.." mieć świadomość, że perspektywa autora na niektóre zagadnienia różni się od katolickiej (np. akceptacja rozwodu z tytułu zdrady). Nie ze wszystkim się zgadzam z Markiem, ale z tym jednym na pewno: „Małżeństwo jest procesem, nie produktem”. Życzę łaski wytrwałości aż do końca wszystkim małżonkom.

autor opinii: Czytelniczka

Polecam

Wartosciowa książka warta polecenia

autor opinii: Urszula Kluba

Świetna książka, jak najbardziej polecam.

Super prezent

Kupiłam tą książkę mojemu mężowi na 4 rocznicę ślubu :D a tak naprawdę kupiłam ją dla naszego małżeństwa, nie tylko dla niego. To był naprawdę strzał w dziesiątkę. Mimo wielu przeczytanych książek na temat relacji, komunikacji itp. itd. ta pozycja wniosła wyjątkową świeżość. Książka jest napisana lekkim językiem, szybko się ją czyta i nawet wciąga mimo, że nie ma fabuły :P Autor bez ogródek nazywa sprawy po imieniu zręcznie korzystając z humoru i wielu przykładów z życia. Polecam każdemu małżeństwu z czystym sercem :)

autor opinii: Asia

Świetna, polecam każdemu.

Warto przeczytać tę książkę zarówno przed ślubem jak i po wielu latach małżeństwa. Na pewno nie będzie to czas stracony. Polecam.

autor opinii: Maria Wilk

najlepsza z najlepszych

Przeczytałam wiele podręczników na temat rozwiązywania problemów w małżeństwie , jest to najlepszy poradnik jaki przeczytałam, autor w sposób humorystyczny i bardzo konkretny przedstawia róznice w funkcjonowaniu kobiety i męzczyzny. Gdyby wszystkie małzenstwa przeczytały te ksiązkę i zastosowały proonowane przez autora rozwiazania,-nie byłoby rozwodow. Najlepsza z najlepszych!

autor opinii: Lucyna Swieboda

Śmiech a małżeństwo

Po wielu latach doświadczeń życiowych, w tym małżeńskich, książkę tę najpierw przeczytałem sam, potem czytaliśmy ją wspólnie. Oprócz życzliwego uśmiechu, liczne autora spostrzeżenia stały się przyczynkiem do pięknych, długich, twórczych i ożywionych dyskusji. I do wyciągnięcia pięknych wniosków, które wcielamy w życie - często na zasadzie - a pamiętasz, co było napisane w książce? Wtedy najczęściej odpowiedzią jest wspaniały, pełen wzajemnej życzliwości UŚMIECH. Ogólne - wspaniała lektura, godna polecenia. A propos, zakupiliśmy drugi egzemplarz, który stał się prezentem dla Rodziców (ok. 80 letnich) - podziękowali za ten prezencik, po przeczytaniu, pełnym rodzicielskiego ciepła, życzliwy uśmiechem.

autor opinii: Zbigniew Kamiński

polecam

polecam

autor opinii: Caban Zbigniew

Polecam

Bardzo ciekawa książka. Polecam wszystkim małżeństwom bez względu na wiek i staż.

autor opinii: Anna Domańska

To nie przypadek,to wybór.

Mam pomysl...ocale niejedno małżeństwo ofiarując jako prezent na różne okazje moim bliskim i znajomym w Polsce....niech ufają, Cieszą, się ze uratowali ,odmienli swoje małżeństwa,nie tak jaK moje,......mowili inni. młoda jesteś,rozejdz się dasz rade i...co z tego wyszło.Samotna 29 mama z dzieckiem 5 letnim...nagły przedwczesny zgon ojca,choroba wypadek mamy i ja Samotna..dużo by pisać oj dużo... Szczęśliwa nie jestem po wdowienstwie w drugim małżeństwie..ciężkiej pracy na obczyźnie, oddaleniu od bliskich, i za mu szkaniu z z mężczyzna na obczyźnie.. Zał mi mojego życia... Wierze Bóg mnie obdarza Doświadczeniami..
Ja wierze w Miłosierdzia.. Dziękuje Duchowi Św. Ze jest przy mnie.

autor opinii: Barbara Klinota

Gungor

Lekko z humorem o serio poważnych sprawach.
Polecam małżonkom!

autor opinii: Anna S.

Lektura obiwiązkowa!

Szkoda, że nie uczą o tym w szkole. Moje dzieci usłyszą o tym na pewno w domu. Narzeczeni powinni usłyszeć w kościele. Pewne treści można przekazać na lekcjach wychowawczych. Gdyby wszyscy Polacy skorzystali z doświadczeń Marka Gungora mielibyśmy szczesliwsze społeczeństwo.

autor opinii: Małgorzata Świłpa

super

szkoda że nie było takich książek przed moim małżeństwem ;)
fantastycznie napisana
uduchowiona i konkretna
nie spotkałam się z podobna pozycja na rynku polskim
gorąco polecam wszystkim małżonkom i chetnym do mariażu

autor opinii: Barbara

Więcej śmiechu dla dobra malzenstwa

Dawno nie czytałam tak dobrej książki - polecam ją wszystkim małżeństwom bez względu na staż , ale samotne osoby rowniez z przyjemnością ją przeczytają. W humorystyczny sposób ukazane jest życie małżeńskie - naprawdę każdy odnajdzie tam cząstkę siebie . Znakomity prezent 😀 moje koleżanki czekają w kolejce , aby ją przeczytać . Wszystko po to byśmy rozumieli nasze zachowania, ale przede wszystkim by polepszać relacje partnerskie.

autor opinii: Gabriela Rumińska

Pozytywna

Żonie bardzo się podobała

autor opinii: Zbyszek M.

POZYTYWNA

Książka wspaniała, bardzo fajnie się ja czyta. Dużo ciekawostek, które już wykorzystuję w mojej pracy:)
Gorąco polecam wszystkim będącym w związkach małżeńskich i nie tylko...

"Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa"

Książka świetnie napisana, z poczuciem humoru i przykładami z własnego życia i dystansem do siebie samego. Mądre rady podane w pigułce i godne refleksji, odnoszące się do wspólnego życia kobiety i mężczyzny. Przybliża świat męski i żeński i serdecznie poucza,,,,,, Czyta się super i odkrywa własne błędy w interpretowaniu niektórych zachowań płci przeciwnej. Ciepła i mądra książka.
Dostałam ją na prezent i gorąco polecam.

autor opinii: Violetta Strzałkowska

Bardzo dobra książka dla młodych małżeństw i nie tylko

autor opinii: jacek

nie prześmiewcza

myślałam że podczas czytania tej książki uśmieję się nie raz, jak zapowiada nazwa, ale nie. może to ja nie mam poczucia humoru, ale autor ciekawie pisze, i nie raz chciało mi się machnąć książką przed nosem męża, nie raz zastanawiałam się jak przełożyć czasem niełatwe słowa autora na język osób którzy wokół przechodzą rozterki w małżeństwie. uważam że warto poczytać sobie tą książkę, bo nie jeden fakt z istoty męskiego postrzegania świata był dla mnie zaskakujący.
jedyny mankament książki - autor nie pisze o realiach polskich, więc niektóre sytuacje u nas mogą wyglądać inaczej.

autor opinii: Wiola

Estera

Jest to pozycja najlepsza z dotychczas przeczytanych. Uważam, że każda młoda para powinna otrzymać te książkę w prezencie ślubnym, a najlepiej już we wczesnym okresie narzeczeństwa.Treść książki mówi że na wszystko trzeba zapracować na dobre małżeństwo także.Czasem jest to bardzo ciężka i mozolna praca, ale jej owoce są fascynujące.Moje małżeństwo jest po 34 latach na etapie rozkładu Wierzę że do tego ostatecznie nie dojdzie. Walczę o nie już siedem lat. Gdybym przeczytała tę książkę dużo wcześniej wielu nieporozumień moglibyśmy uniknąć. Mimo tego nie tracę nadziei, zwłaszcza że teraz jestem o wiele bogatsza w profesjonalną wiedzę na temat radzenia sobie z problemami małżeńskimi. Bardzo dziękują autorowi za napisanie tej wspaniałej książki oraz Państwu za jej prezentację Pozdrawiam serdecznie Z Panem Bogiem

autor opinii: Teresa Adamczyk

gorąco polecam

Według mnie śmieszna tylko trochę, natomiast bardzo, bardzo mądra. Mimo że jestem mężatką od 26 lat i wiele prawd, opinii, sposobów postępowania zawartych w książce jest mi znanych, to jednak dużo rzeczy było nowych, wręcz odkrywczych. Po jednokrotnym przeczytaniu zaczęłam czytać "na wyrywki". Uważam, że ja sama i moje małżeństwo z pewnością skorzysta z treści zawartych w tej książce. Szkoda, że nie czytałam jej dwadzieścia parę lat temu...
Zamierzam nakłonić swoje dorosłe dzieci do przeczytania.

autor opinii: Ewa

Pięknie napisana książka polecam

Wiele modrości życiowych.Wytłumaczonych w prosty dostępny sposób.

autor opinii: Zosia Waszkiewwicz

Świetna książka! Polecam!

autor opinii: Maciek

Dobra i konkretna

Po przeczytaniu ksiazki polecam ,poniewaz jest rzeczowa, momentami tylko śmieszna i co wazne obala pewien powtarzany mit dopasowania i "romantycznej" milosci ( dla chcących odsylam do lektury)

autor opinii: Lucyna

lektura obowiązkowa

To powinna być lektura obowiązkowa dla młodych małżeństw, szczerze polecam. Prowadzący kursy przedmałżeńskie powinni ją wziąć pod uwagę.

autor opinii: TERESA FURMAN

książka naprawdę bardzo dobra, powinni przeczytać wszyscy małżonkowie

autor opinii: Hanna Dzirba

Super!

Bez wątpienia każde małżeństwo powinno mieć tę książkę w swojej biblioteczce w domu!

Więcej takich książek

Książka jest bardzo ciekawa czyta się jak jednym tchem. Gorąco polecam młodym małżeństwom i tym z długim stażem.

autor opinii: Elżbieta Mleczko

gorąco polecam

Kupiłam na prezent, zaczęłam czytać, niestety miałam bardzo mało czasu i niewiele przeczytałam. Jednak książka tak bardzo mi się spodobała, że niedawno zamówiłam dwie kolejne - jedną dla siebie, a drugą na prezent dla przyjaciółki. Jak tylko przeczytam, napiszę więcej.

autor opinii: Ewa

Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa

Książka super polecam

autor opinii: MMA

Żal, że tak późno

Taką książkę powinno się czytać na początku małżeństwa a nie jak w moim
przypadku po 30 latach.
Wiele wskazówek było mi znanych; przez lata dochodziłam do tych samych wniosków. Są tez takie całkiem odkrywcze, pomagają zrozumieć współmałżonka. Książkę czyta się bardzo dobrze; napisana prostym językiem, dowcipnie, ale najważniejsze przez praktyka.

autor opinii: Teresa Kulicka

Genialna!

Tego powinni w szkolach uczyć, a na pewno na kursach przedmałżeńskich, byloby o wiele mniej rozwodów. Po przeczytaniu książki, można zaczynać wszystko od nowa, i budować zwiazek ze świadomością, że kobieta i mężczyzna zupełnie inaczej widzą pewne rzeczy, czego innego potrzebują, bo tak są skonstruowani i nikt tego nie zmieni, koniec kropka. Bardzo polecam, bo taka akcja zwrotna w dotychczasowym widzimisię, a także uświadomieniu sobie, że może jednak nie mam racji, może być deską ratunkową dla związku.

autor opinii: Agnieszka M.

Polecam

Świetna książka. Polecam. To działa!

autor opinii: Agnieszka

Polecam to za mało

Książka napisana bardzo łatwym i przyjemnym językiem, ale jednocześnie o bardzo ważnych sprawach. Czasami jako kobieta miałam wrażenie, że autor staje bardziej po stronie mężczyzn, ale po prostu obala wiele złudzeń jakimi jesteśmy karmione. A rozdział o tym czego pragną kobiety powinna przeczytać każda kobieta (bo autor genialnie sprecyzował to co my czujemy, ale nie potrafimy tego nazwać). Polecam to na prawdę za mało.

autor opinii: E. C

rewelacyjna!

To jeden z najlepszych poradników, jakie czytałam! Przede wszystkim zmienia myślenie, pozwala inaczej spojrzeć na współmałżonka i spuścić z siebie niepotrzebne ciśnienie :) Autor mówi prosto z mostu (zwłaszcza o sprawach związanych z seksem). Polecam bardzo bardzo

autor opinii: K.S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Mark Gungor
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788378292036
ISBN: 9788378292036
ID: 350686

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Więcej Śmiechu dla dobra małżeństwa. Zabawny! Praktyczny! Szczery, czasami aż do bólu! Więcej Śmiechu dla dobra małżeństwa. Zabawny! Praktyczny! Szczery, czasami aż do bólu!
35.90 zł
29.22 zł
Oszczędzasz 6.68 zł (19%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...