TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Złamać szyfr czyli jak zrozumieć małżonka

Ocena:
(5 opinii)

Konflikty i spięcia to nieodzowny element małżeńskiej codzienności. Przecież zupa często może być za słona, a uparcie cieknący w kuchni kran może być przeszkodą, której nie da się naprawić żadnym ludzkim sposobem. I choć często trudne sytuacje goszczą we wzajemnych relacjach małżonków, to przecież każdy marzy o życiu bez większych zakłóceń.

Autorzy książki uważają, że dobre, zdrowe i spokojne relacje między żoną i mężem są możliwe, a biała flaga pokoju może zawsze wisieć na domowym maszcie. Jest jednak pewien warunek. Trzeba najpierw złamać szyfr, poznać tajniki zaprogramowania drugiej strony i zrozumieć współmałżonka. Ta książka jest kluczem do sukcesu!

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Gorąco polecam !

Napisana lekkim, zrozumiałym językiem, pół żartem i całkiem serio, dobrze przemawiająca do czytelnika zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Zawiera baaaaardzo cenne wskazówki dotyczące przede wszystkim życia w małżeństwie, ale można je odnieść również do relacji z innymi członkami rodziny (matka-syn, ojciec-córka, siostra-brat, itd.), do relacji damsko-męskich w miejscu pracy, w życiu publicznym. Godna polecenia na prezent ślubny, ale też dla małżonków z dłuższym stażem, i nie tylko dla małżonków.

autor opinii: Beata

polecam!

Polecam każdemu - narzeczonym, parom, małżonkom! listy pisane niby żartobliwie, a jednak dotykające spraw istotnych dla każdej pary. Listy skłaniające czasami do refleksji nad własnym postępowaniem w związku jednocześnie nieprzytłaczające swoją powagą! :)
Książka idealna na prezent np. na wieczór panieński, prezent na ślub :)

autor opinii: Marta Lewandowska

Dobry prezent na ślub

Książkę kupiłam na prezent ślubny dla znajomych. Kilka dni temu otrzymałam od nich informację,że książka bardzo im się spodobała zwłaszcza dlatego, że mogą ją czytać we dwoje, a zarazem każdy dla siebie. Wiem też od nich, że kupią tę pozycję na prezent ślubny dla kuzyna.

autor opinii: Maria

Doskonałe książki na prezent dla młodych małżonków

Ponieważ kwiecień obfitował w uroczystości ślubne naszych znajomych
postanowiliśmy do prezentu dołożyć każdej z par książkę świetnej pary autorów.
Polecam

autor opinii: Tomek

Tę książkę dałam mojemu Bratu i jego Żonie na prezent w dniu slubu.
Z tego co mi wiadomo byli zachwyceni i rozbawieni. Rozbawiła go sytuacja ze śmieciami... . Godna polecenia jako prezent na początku wspólnej drogi dla dwojga młodych ludz. Polecam

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 162
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788377970416
ISBN: 978-83-7797-041-6
ID: 219115

Zobacz również

Książka wyróżniona Złamać szyfr czyli jak zrozumieć małżonka
24.95 zł
23.73 zł
Oszczędzasz 1.22 zł (5%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...