TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Małżonkowie czy dwa single? Audiobook

Ocena:
(6 opinii)

Co wspólnego mają świeżo zaszczepione drzewko i małżeństwo? Może chodzi tu o jeden z trzech etapów, przez które powinien przejść każdy mąż: spłodzić syna, postawić dom, zasadzić przed nim drzewo... Pięknie brzmi, ale niestety... nie ma nic wspólnego z istotą małżeństwa. Co w takim razie nią jest?

Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie, chcielibyśmy przedstawić Ci Roberta Kościuszko, autora bestsellerowych powieści dla młodzieży. A od 18 lat szczęśliwego męża i ojca. Robert wydał właśnie swój pierwszy audiobook "Małżonkowie czy dwa single?", w którym opowiada o tym, w jaki sposób osiągnąć niezwykły stan szczęścia w życiu małżeńskim.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się...

  • jakie dwie sfery najbardziej przeszkadzają w osiągnięciu małżeńskiego szczęścia?
  • jak pogodzić życie zawodowe i małżeńskie i nie zaniedbać żadnego z nich?
  • w jaki sposób wychowanie i nawyki wyniesione z domu mogą wpływać na Twoje małżeństwo?
  • dlaczego koledzy są tak ważni w życiu mężczyzny?
  • dlaczego kobieta nie jest w stanie sama uleczyć cierpiącego serca mężczyzny?

... jego rady naprawdę mogą Ci pomóc!

Dzięki tym radom uporządkujesz swoje priorytety, dzięki czemu Twój związek ma szansę stać się trwalszy i szczęśliwszy niż dotąd!

Pamiętasz jeszcze drzewko, o którym Ci wspominaliśmy? Jego zaszczepienie polega na połączeniu gałązki i korzenia z dwóch różnych drzewek i połączeniu ich w jedno. Tym właśnie jest małżeństwo.

Małżeństwo to jedność

Ty dzięki płycie "Małżonkowie czy dwa single?" możesz dowiedzieć się, jak utrzymać tę jedność i stworzyć szczęśliwy związek. Ten audiobook naprawdę może zmienić Twoje podejście do małżeństwa!

Sądzisz, że wiesz już wszystko o małżeństwie? Sprawdź, jak bardzo się mylisz!

Płyta pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Słabe merytorycznie ale dające doświadczenie pokory

Słuchając wcześniej brata Adama Szustaka, niestety stwierdzam, że Pan Robert nie ma takiej spójności w tym co mówi. Przekaz i treść są bardzo proste dla mnie zbyt upraszczające sprawę "małżeństwo jest najważniejsze"
Niewiele się dowiedziałem z tego Audiobooka prócz może paru opowiadań.
Dla mnie produkt nietrafiony, wymieniłbym go na inny ale doceniam wkład włożony w jego stworzenie, doceniam również drugą stronę tego do czego ja się przyzwyczaiłem słuchając poprzedniego mówcy. Nie zawsze jest siła, charyzma - czasem jest coś zupełnie odwrotnego. Ciesze się z tego doświadczenia jednak merytorycznie dla mnie zbyt słabe.

autor opinii: Wojciech Pospuła

małżonkowie czy single

ten audiobook może być pomocny młodym ludziom planującym małżeństwo lub małżonkom z krótkim stażem.Nie wiem czy jest również wersja do czytania.Byłaby dobra dla tych co lubią czytać. pozdrawiam

autor opinii: Alicja Kończak

Polecam gorąco jako wsparcie dla małżonków. W natłoku codziennych zajęć i ciągłym pośpiechu pomaga powrócić małżonkom na "właściwe tory".

Warto posłuchać

Przejrzyście i konkretnie ujmuje różne kwestie, które mogą powodować że jako małżonkowie zaczynamy żyć obok siebie a nie razem. Szczególnie podobało mi się przedstawienie kwestii kariery, bo ani nie mówił żeby rezygnować z marzeń ani nie obiecywał że utrzymanie jej w ryzach tak by nie przesłoniła rodziny jest proste.

autor opinii: Jadwiga

Zwrócił uwagę na to że kobieta nie potrafi pomóc mężowi w jego kryzysie - do tego potrzebny jest mu inny mężczyzna- który łatwiej może go zrozumieć. To było dobre.

autor opinii: Andrzej Michajłowski

opinia o audiobooku "Małżonkowie czy dwa single"

Tytuł audiobooka brzmiał bardzo interesująco. Treść bardzo rozczarowuje. Autor mówi kilka ogólnikowych kwestii, rodem ze słabego kursu przedmałżeńskiego. Nie dotyka w ogóle istotnych kwestii, które obiecuje tytuł - jak być razem, dzielić ze sobą codzienne sprawy, a nie żyć osobno, obok siebie. Bardzo mierne, niewarte uwagi. Mam wrażenie, że "urwane", jakby ktoś nagrał tylko fragment jakiegoś wykładu, Może w tej dalszej części znajduje się treść, którą sugeruje tytuł, ale z audiobooka nie sposób się tego dowiedzieć...

autor opinii: Agnieszka Rybak - Starczak

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Kościuszko
Rok wydania: 2015
EAN: 2900000007185
ID: 428201

Zobacz również

Zajrzyj do książki Małżonkowie czy dwa single? Audiobook Małżonkowie czy dwa single? Audiobook
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...