TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychowywać dziecko w wierze i nie zwariować

Jak kształtować wiarę dziecka, aby nie stała się ona tylko przykrym obowiązkiem? Jak zachować duchowy wymiar sakramentów takich jak chrzest, I Komunia czy bierzmowanie mimo ich świeckiej otoczki? Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się na Mszy?

Ten lekki i pełen ciepła poradnik podsunie Ci mnóstwo pomysłów, a także doda Ci otuchy w tym niełatwym wyzwaniu wychowania dziecka w wierze. Uwolnisz się też od poczucia winy, jeśli w danym momencie Twoje dziecko odsunęło się od Pana Boga.

Jest to książka pełna historii z życia wziętych. Jej autorzy są rodzicami czwórki dzieci, dlatego doskonale znają temat z tej praktycznej strony. Przeprowadzą Cię przez kolejne etapy rozwoju, w których oni sami towarzyszyli swoim dzieciom. Pokażą Ci, jak zmierzyć się z wyzwaniami każdego okresu - od dziecka, przez nastolatka, po dorosłe dzieci. Dowiesz się, m.in.:

  • W jaki sposób opowiadać dziecku o Bogu?
  • Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się na Mszy?
  • Jak sobie poradzić z wiarą nastolatka w fazie buntu?
  • Co może zyskać Twoja wiara dzięki religijności Twojego dziecka?

Kiedy rodzic jest pomysłowy w przekazywaniu dziecku wiary, wtedy ono znacznie łatwiej będzie wplatać przejęte wartości w swoje codzienne życie. Sięgnij po tę książkę i bądź towarzyszem swojego dziecka na jego własnej drodze do Pana Boga. Ta książka doda Ci otuchy i wiary w to, że sobie poradzisz!

Marta i Marek Babik - są małżeństwem od dwudziestu trzech lat. Prowadzą kursy dla narzeczonych i warsztaty poświęcone komunikacji małżeńskiej. Na prowadzonych przez nich zajęciach nigdy nie ma wolnych miejsc.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Marta Babik, Marek Babik
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 142x202
EAN: 9788327711106
ISBN: 9788327711106
ID: 345626

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychowywać dziecko w wierze i nie zwariować Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychowywać dziecko w wierze i nie zwariować
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...