TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychowywać dziecko w wierze i nie zwariować

Ocena:
(7 opinii)

Jak kształtować wiarę dziecka, aby nie stała się ona tylko przykrym obowiązkiem? Jak zachować duchowy wymiar sakramentów takich jak chrzest, I Komunia czy bierzmowanie mimo ich świeckiej otoczki? Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się na Mszy?

Ten lekki i pełen ciepła poradnik podsunie Ci mnóstwo pomysłów, a także doda Ci otuchy w tym niełatwym wyzwaniu wychowania dziecka w wierze. Uwolnisz się też od poczucia winy, jeśli w danym momencie Twoje dziecko odsunęło się od Pana Boga.

Jest to książka pełna historii z życia wziętych. Jej autorzy są rodzicami czwórki dzieci, dlatego doskonale znają temat z tej praktycznej strony. Przeprowadzą Cię przez kolejne etapy rozwoju, w których oni sami towarzyszyli swoim dzieciom. Pokażą Ci, jak zmierzyć się z wyzwaniami każdego okresu - od dziecka, przez nastolatka, po dorosłe dzieci. Dowiesz się, m.in.:

  • W jaki sposób opowiadać dziecku o Bogu?
  • Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się na Mszy?
  • Jak sobie poradzić z wiarą nastolatka w fazie buntu?
  • Co może zyskać Twoja wiara dzięki religijności Twojego dziecka?

Kiedy rodzic jest pomysłowy w przekazywaniu dziecku wiary, wtedy ono znacznie łatwiej będzie wplatać przejęte wartości w swoje codzienne życie. Sięgnij po tę książkę i bądź towarzyszem swojego dziecka na jego własnej drodze do Pana Boga. Ta książka doda Ci otuchy i wiary w to, że sobie poradzisz!

Marta i Marek Babik - są małżeństwem od dwudziestu trzech lat. Prowadzą kursy dla narzeczonych i warsztaty poświęcone komunikacji małżeńskiej. Na prowadzonych przez nich zajęciach nigdy nie ma wolnych miejsc.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Książka napisana w bardzo przystępny sposób, ciekawym językiem. Zwraca uwagę na to, czego do tej pory zdarzało się nam nie zauważać.
Gorąco polecam!

autor opinii: Monika Malinowska

Bardzo mi pomogła ta książka. Rozwiała wiele wątpliwości, które miałam zabierając swoich synów na mszę św. Gorąco polecam wszystkim rodzicom, zwłaszcza tym, którzy należą do małych parafii w kościołach na wsiach.

autor opinii: Agnieszka Ślęzak

co za książka

Genialna książka przeznaczona dla rodziców mających zarówno pociechy kilku jak i kilkunastoletnie, mających jedno dziecko jak i kilkoro dzieci. Polecam!!!

autor opinii: Robert

Rewelacja!

Polecam tą książkę wszystkim rodzicom. Państwu Babikom dziękuję za podzielenie się doświadczeniem życia codziennego z Bogiem w rodzinie. Szczególnie za prawdę i nieukrywanie trudnych sytuacji. Wartości, które przekazują swoim dzieciom również i mi są bliskie. Już korzystam z podpowiedzi wychowując własne dzieci - synka 2,5 roku i córeczkę 3 miesiące.

autor opinii: Renata

Dla rodziców i dziadków.

Może niektórzy mieli szczęście dostać taki wzorzec wiary. Dla mnie to nowość. Miałam chodzić do kościoła i nie grzeszyć. Taka była wiara przekazana mi przez rodziców. Im też tak przekazano. Czas to zmienić i ta książka pomaga, choćby dla wnuków.

autor opinii: Urszulal

Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychować dziecko w wierze i nie zwariować autor: Marek Babik, Marta Babik

Bardzo podobała mi się ta książka - napisana w lekkim, żartobliwym stylu, przez osoby znające się na temacie - jako że sami są rodzicami i osobami wierzącymi. osobiście skorzystałam z kilku wskazówek, proponowanych przez Autorów. Książka warta polecenia!

autor opinii: Elżbieta

Rewelacja

Bardzo życiowy poradnik. Do tego napisany lekkim językiem i z humorem :) Autorzy pisali swoja książkę z pomocą pamiętnika i dzieki temu mogli pokazać czytelnikowi ciekawe historie i doświadczenia ze swojego życia, jak oni sobie radzili w pewnych sytuacjach . Pomocne!

autor opinii: K. S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Marta Babik, Marek Babik
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 142x202
EAN: 9788327711106
ISBN: 9788327711106
ID: 345626

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychowywać dziecko w wierze i nie zwariować Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? Czyli jak wychowywać dziecko w wierze i nie zwariować
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...