TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Matka Boża z Kibeho

Ocena:
(2 opinii)

Trzynaście lat przed krwawym ludobójstwem, które przetoczyło się przez Ruandę w roku 1994, przyprawiając o śmierć prawie milion osób, Najświętsza Maryja Panna i Jezus Chrystus objawili się ośmiorgu młodym w dalekiej wiosce: Kibeho.

Podobnie jak w Fatimie i Lourdes, również w Kibeho widzący spotkali się początkowo z niedowierzaniem i drwinami. Jednak, gdy w maleńkiej wiosce cuda następowały jeden po drugim, dziesiątki tysięcy Ruandyjczyków zaczęły przybywać do Kibeho, aby być świadkami objawień. Przez kilka lat niezliczeni przybysze obserwowali, jak Maryja i Jezus mówili za pośrednictwem widzących o Bożej miłości i przekazywali przesłanie przeznaczone nie tylko dla Ruandy, ale dla całego świata.

Maryja skierowała także przesłania do władz rządowych oraz do przywódców Kościoła. Wskazywała, w jaki sposób położyć kres tlącej się w kraju nienawiści etnicznej. Ostrzegała, że Ruanda może zamienić się w „rzekę krwi”, że stanie się ziemią niesłychanej rzezi, jeśli tylko nienawiść panująca między jej mieszkańcami nie ustąpi miejsca miłości. Niektórzy z przywódców słuchali tych słów, lecz bardzo niewielu uwierzyło ostrzeżeniom. Te prorockie, apokaliptyczne przestrogi doczekały się tragicznego spełnienia w czasie 100 straszliwych dni dzikiego mordu.

Obecnie, po dwudziestu latach szczegółowych badań, objawienia Matki Bożej w Kibeho stały się pierwszymi w historii i jedynymi uznanymi przez Watykan objawieniami maryjnymi w Afryce. Jednak ich historia wciąż pozostaje właściwie nieznana.

Immaculée Ilibagiza pragnie, by się to zmieniło. Sama uczestniczyła w wielu pielgrzymkach do Kibeho – zarówno przed, jak i po holokauście. Była naocznym świadkiem prawdziwych cudów i rozmawiała z widzącymi. To, co odkryła, głęboko poruszy Wasze serca.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Cudowna

Cudowa książka! Czyta się jednym tchem,proponuje jednak najpierw przeczytać "Ocalona aby mówić", "Ocalona aby przebaczyc".Po przeczytaniu zwiekszyła się moja praca nad soba,wiara Immaculee dodaje sił i pokazuje żywo jak Bóg działa w naszym życiu.Wszystkie trzy książki są napisane prostym językiem.Poznanie tej historii sprawiło że wybieramy się do Kibeho! Wiele dobra wnosi w życie,wierzącym życze takiej wiery!Gorąco polecam!

autor opinii: Barbara Strzelbicka

Cudowna książka

Czytałam ją w czasie świąt Bożego Narodzenia i mam ochotę do niej wrócić. Napisana lekkim językiem, bardzo osobista i w niewiarygodnie ciepły sposób przedstwiająca osobę Matki Bożej.
Dobry prezent dla tych, którzy chcą poczuć ciepło "Mamy z Nieba"...

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Duc in altum
Autor: Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 133x205
EAN: 9788360710128
ISBN: 9788360710128
ID: 162513

Zobacz również

Matka Boża z Kibeho
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...