TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moc modlitwy o uzdrowienie. Jak przezwyciężyć blokady psychiczne i emocjonalne

Już tak wiele osób na całym świecie zdaje sobie sprawę, jak bardzo dziś potrzeba nam uzdrowienia - zarówno z dolegliwości fizycznych, jak i różnych zranień psychicznych.

I choć niemal na naszych oczach dokonuje się niesamowity postęp medycyny, wciąż ostatnią deską ratunku jest Boża łaska. Dlaczego tak nieliczni jej doświadczają, choć Bóg chce ją ofiarować wszystkim, którzy o nią proszą?

Ojciec Richard McAlear, od 1976 roku zaangażowany w posługę uzdrawiania, znalazł odpowiedzi na pytania nieraz padające z ust osób, które mimo podejmowania wielu prób modlitwy nie widzą jej owoców.

Ta książka jest więc świadectwem, które ma pokazać moc Boga wszystkim tym, którzy szczerze pragną otworzyć się na Jego łaskę uzdrawiania i uwalniania.

Autor podsuwa zestaw konkretnych porad, co zrobić, by stać się świadkiem prawdziwych cudów.

    Dowiesz się z tej książki:
  • jakimi cechami musi wyróżniać się osoba prosząca o uzdrowienie;
  • co zrobić, by modlitwa przyniosła oczekiwane owoce;
  • czy każdy może zostać przez Boga uleczony;
  • co przeszkadza w przyjęciu Bożej łaski uzdrowienia;
  • jak przezwyciężyć zwątpienie, brak wiary, niepokój i troski codzienności, które utrudniają otwarcie się na dary ofiarowywane nam przez Boga;

To bardzo prosty przewodnik, który pozwoli Ci wejść w rzeczywistość Bożej łaski. Dzięki niemu odważysz się uwierzyć w ogromną moc, którą Bóg przekazuje także Tobie, i już dziś z pomocą tej fascynującej książki zrobisz to, czego od Ciebie oczekuje – z wiarą i ufnością będziesz mógł przyjąć uzdrowienie!

o. Richard McAlear – oblat Maryi Niepokalanej. Ceniony kaznodzieja i rekolekcjonista, podróżujący po całym świecie z modlitwą, dzięki której tysiące ludzi doświadczają uzdrowienia i uwolnienia.

To bardzo potrzebna, kompetentnie napisana książka – niezwykle pomocna zarówno dla tych, którzy chcą doświadczyć uzdrowienia, jak i dla posługujących w Kościele modlitwą o uzdrowienie. o. Piotr Różański SP

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Richard McAlear OMI
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374829045
ISBN: 9788374829045
ID: 416414

Zobacz również

Moc modlitwy o uzdrowienie. Jak przezwyciężyć blokady psychiczne i emocjonalne
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...