TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Serce Dawida. O pasterzu, który dał się pokochać Bogu

Przeczytaj opowieść o pasterzu, który dał się pokochać Bogu!

Nie miał łatwego życia. Był pasterzem, niedocenianym przez ojca i braci. Jego życie nie zmieniło się nawet wtedy, gdy prorok Samuel niespodziewanie namaścił go na przyszłego króla Izraela. Po zwycięskiej wojnie z Filistynami lud zaczął go czcić jako wielkiego wodza – z zazdrości Saul, ówczesny władca, usiłował go zabić i zmuszał do ucieczki. Nie był święty. Grzeszył pożądaniem i pychą. Posłał swojego przyjaciela na pewną śmierć. A jednak było w nim coś tak wyjątkowego, że samego Jezusa nazwano Synem Dawida. Kim jest największy z królów narodu wybranego? Czego może nauczyć nas dzisiaj? Skąd miał tak wielkie zaufanie do Boga mimo przeciwności?

Maciej Wolski – mąż Doroty, z którą od 2008 roku prowadzi Dom Modlitwy Warszawa 24/7. Prezes Fundacji 24/7, twórca Konferencji 24/7 Serce Dawida. Tata trzech córek.

Dlaczego Bóg miał słabość do pasterza, którego wypatrzył na polach betlejemskich? Dlaczego właśnie Dawida Biblia nazywa „człowiekiem według Bożego serca”? Maciek Wolski opowiada o tym z błyskiem w oku i wielkim zapałem. Kto zrobi to lepiej? Ma prawdziwy dar. Potrafi złapać Słowo na gorącym uczynku. Marcin Jakimowicz, lider Diakonii Świętej Rodziny, dziennikarz

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: Maciej Wolski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 184
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788366061231
ISBN: 9788366061231
ID: 419462

Zobacz również

Serce Dawida. O pasterzu, który dał się pokochać Bogu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...