TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwy przeciw siłom zła

Ocena:
(4 opinii)
Szatan oraz inne złe duchy, które chciałyby nas wciągnąć do buntu przeciwko Bogu, lękają się modlitwy. Kiedy modlimy się z wiarą, demony się oddalają, gdyż nie mogą pogodzić się z tym, że obdarzamy Boga miłością i zaufaniem.

Fragment

Zniewolenie duchowe może być źródłem wielu przypadłości fizycznych i psychicznych, a także problemów – w pracy, w domu, w relacjach z bliskimi. Jezuita o. Gilles Jeanguenin zebrał i opracował wiele modlitw, których regularne i szczere odmawianie zapewnia ochronę przed zgubnymi wpływami sił demonicznych.

Ta książka to znakomita pomoc dla tych, którzy odczuwają bezpośrednie duchowe zagrożenia, a jednocześnie chcą się uzbroić w Bożą tarczę chroniącą przed Szatanem.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Jestem bardzo zadowolona z książek które zakupiłam,bardzo łatwo się je czyta,są różne modlitwy.Wiele można zrozumieć jak żyć i postępować ta książka i pozostałe dają mi dużo radości w życiu .Czytając i zarazem modląc się poznajemy bardziej Boga.Szybka dostawa i dobry kontakt ze sprzedającym.

autor opinii: Danuta Potyraj

warto

Witam

Modlitwy zawarte w tej książce są naprawdę mocne działają i polecam każdemu kto chce poczóc ulge w modlitwie naprawdę warto , książkę dałem żonie zaraz zamawiam dla siebie

autor opinii: Robert Janus

Modlitwy

Książka, a raczej modlitewnik jest świetna. Posiada wiele modlitw, o których w ogóle nie miałem pojęcia, gdyż pochodzą z całego świata :)
Śmiało mogę polecić książkę każdemu człowiekowi, który pragnie oddalić się od Szatana i wzmocnić "tarczę", która będzie go bronić przed wszechobecnym złem.

autor opinii: Alan Drywa

piękna książka

Piękna książka, do czytania i do modlitwy, najbardziej do modlitwy :) Kiedy człowieka nachodzą głupie myśli i grzech łasi się jakoś niezauważalnie taka modlitwa daje światło i moc. Polecam .

autor opinii: Agnieszka W.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Gilles Jeanguenin SJ
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 125x194
EAN: 9788364647826
ISBN: 9788364647826
ID: 333308

Zobacz również

Modlitwy przeciw siłom zła
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...