TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mogę wybaczyć, jeśli tylko chcę

Ocena:
(1 opinii)

Ta książka jest prawdziwą historią o Bożej mocy i łasce. To wspaniałe świadectwo wyzwolenia dla każdego człowieka, a szczególnie dla tych, którzy potrzebują wybaczyć to, co jest niewybaczalne, gdyż w istocie rzeczy wybór: przebaczyć czy też nie, leży w zasięgu ręki każdego człowieka.

Kitty, jej mama i rodzeństwo doświadczyli z rąk jej ojca przerażających cierpień. Urodzona w środowisku patologicznej przemocy domowej, dzień po dniu przeżywała ból rodzący się z emocjonalnego i fizycznego spustoszenia, poniżenia, a w końcu z wściekłości i urazy.

Gdy w kolejnej awanturze ojciec niemalże zamordował jej matkę, Kitty Chappell poczuła, że nigdy, przenigdy mu tego nie wybaczy. Trwała w tym postanowieniu nawet wówczas, gdy już została chrześcijanką. Z furią wprost zareagowała, gdy zadano jej pytanie: Czy już wybaczyłaś swojemu ojcu? Miesiącami wrzała gniewem, przesiąkała zgorzknieniem, aż w końcu zrozumiała, że nie będzie w stanie normalnie funkcjonować, jeśli prawdziwie nie wybaczy swojemu ojcu.

Problem tkwił jednak w tym, że nie chciała tego uczynić. Zdesperowana błagała Boga, by dał jej siłę potrzebną do takiego wybaczenia. Ale Bóg nie odpowiadał na moje modlitwy - jak to sama relacjonuje. On czekał, abym z własnej woli poddała się Jego zasadom przebaczania innym. W końcu zrozumiała, wbrew wszystkim swym emocjom, że Bóg czeka, by to ona podjęła osobistą decyzję wybaczenia ojcu. Gdy w końcu to uczyniła, Bóg otoczył ją swoim nieprawdopodobnym wprost błogosławieństwem, udzielając jej siły, dzięki której mogła doświadczyć prawdziwej wolności od pęt gniewu, które przez lata ją zniewalały. Ponieważ poddała się Bogu, nie stała się kimś, kto jedynie przetrwał horror domowej przemocy, ale okazała się zwycięzcą w każdej dziedzinie życia.

Historia życia Kitty Chappell jest niezwykła, ale nie z powodu przerażającej udręki, jaką przeżyła, lecz z powodu emocjonalnej i duchowej odnowy, której doświadczyła. Jej książka, choć rozpoczyna się opisem dramatu dziecka doświadczającego okrucieństwa domowej przemocy, to jednak kończy się nadzieją tak potrzebną każdemu, kto zaznał podobnych prześladowań. Na świecie żyją bowiem miliony okaleczonych psychicznie ludzi, którzy funkcjonowali w piekle przemocy, ale niewielu z nich zwyciężyło. Skąd ta różnica? Przeczytaj prawdziwą historię Kitty Chappell i odkryj, jak stała się życiowym zwycięzcą.

Kitty Chappell prowadzi konferencje dla kobiet od ponad dwudziestu sześciu lat. Pomaga nie tylko odkrywać Bożą moc i łaskę, ale także naucza, jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, tak powszechnymi wśród kobiet na całym świecie. Kitty mieszka w Chandler w Arizonie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kupiłam tę książkę dawno temu .Czytałam ją z trudem , cóż tematy bolesne Ja nie lubie łzawych historii ... Odłożyłam .. i któregoś dnia wpadła mi w ręce ponownie .To co się ze mną stało dzięki tej książce ( Dzięki Bogu oczywiście )jest cudowne Całe życie pracuję nad swoją postawą wobec ludzi tego co mnie otacza , ale teraz dzięki tej książce pracuję naprawdę Dziękuję polecam wszystkim bo żyje się po prostu żyję

autor opinii: urszula olejarczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Kitty Chappell
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374920698
ISBN: 9788374920698
ID: 109331

Zobacz również

Mogę wybaczyć, jeśli tylko chcę
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...