TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moje pierwsze pięć lat. Wspomnienie z dzieciństwa

Niezwykły album z okazji narodzin dziecka, cieszący się wciąż niesłabnącym powodzeniem, teraz w nowej odsłonie! Pamiątka zilustrowana niepowtarzalnymi i pełnymi uroku fotografiami autorstwa znanej na całym świecie fotograf - Anne Geddes.

To także miejsce, w którym przechowasz wszystkie cenne wspomnienia z pierwszych pięciu lat życia twojego dziecka. Znajdziesz tu miejsce na dedykację, wpisy gości, mnóstwo miejsca na osobiste zapiski, zdjęcia, a także wiele wskazówek pomocnych w utrwaleniu tak szybko umykających dni i wydarzeń jak np.: miejsce na odcisk małych stópek czy wklejenie pierwszego rysunku twojej pociechy.

Do albumu dołączone są dwie koperty na wyjątkowe pamiątki: kosmyk włosów maleństwa oraz tzw. "pamiątkowy skarbiec". Przydatnym dodatkiem jest załączona miarka wzrostu malucha, którą można zawiesić na ścianie i obserwować, jak twoje dziecko rośnie.

Ten pięknie wydany album stanie się z pewnością cenną rodzinną pamiątką i skarbcem, w którym na zawsze złożysz wspomnienia z czasów dzieciństwa.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Anne Geddes
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 190x255
EAN: 9788377972106
ISBN: 978-83-7424-870-9
ID: 223379

Zobacz również

Moje pierwsze pięć lat. Wspomnienie z dzieciństwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...