TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Na skrzydłach jak Nick Vujicic

„Na skrzydłach jak Nick Vujicic” to opowieść o człowieku niezwykłym. Chociaż urodził się bez rąk i nóg, odnalazł w sobie siłę, której zazdroszczą mu zdrowi ludzie. Uprawia sporty, prowadzi dwie firmy, występuje w filmach i teledyskach, pisze książki i ze swoim przesłaniem motywacyjnym pełnym nadziei, radości i humoru podróżuje po całym świecie.

Ludzie wypełniają stadiony, aby posłuchać tego mówcy motywacyjnego i pastora. Mimo sławy Vujicic pozostaje człowiekiem bardzo skromnym. W swojej hierarchii wartości stawia życie rodzinne ponad karierę zawodową i nie mierzy sukcesu w kategoriach materialnych.

Ta biografia składa się z trzech części. Pierwsza opisuje drogę życiową mówcy bez kończyn, druga analizuje jego charakter, ostatnia zaś przybliża jego przesłanie do różnych grup społecznych i wiekowych. W książce można znaleźć wiele niepublikowanych dotąd informacji o Nicku Vujicicu.

To prawdopodobnie pierwsza biografia pastora tak ciepło i osobiście napisana przez autorkę katolicką.

Małgorzata Stegenka (ur. 1971) – nauczycielka języka angielskiego, matka czworga dzieci. Publikuje artykuły w prasie katolickiej. Na stronie społecznościowej Multiply utworzyła międzynarodową grupę Catholic Friends i przez kilka lat była jej administratorką. „Na skrzydłach jak Nick Vujicic” to jej debiut.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Autor: Małgorzata Stegenka
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 255
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788394207106
ISBN: 9788394207106
ID: 323270

Zobacz również

Na skrzydłach jak Nick Vujicic
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...