TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przewodnik duszpasterski

Drugie wydanie "Przewodnika duszpasterza" w formie księgi liturgicznej do prowadzenia nabożeństw do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Teksty zostały zatwierdzone do użytku w kościołach w Polsce.

Oprócz Nowenny Nieustannej zawiera również Godzinki do MBNP, Nabożeństwo 9-dniowe, Akatyst, litanie oraz szereg innych nabożeństw. Każde z nich poprzedza wprowadzenie teologiczno-pastoralne.

Ponadto zawiera wiele znanych i mniej znanych pieśni wraz z nutami do wykorzystania przez organistów. W aneksie znajdują się teksty Mszy św., liturgii godzin oraz obrzęd poświęcenia ikony MBNP.

W księdze omówiono także symbolikę cudownej ikony oraz zamieszczono kilka znaczących wypowiedzi Magisterium Kościoła na temat kultu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W stosunku do wydania pierwszego zmieniono szatę graficzną i wprowadzono szereg innych poprawek: poprawione zostały teksty wprowadzeń teologiczno-pastoralnych i modlitw, dodano nowe pieśni, powiększono nuty tak, aby mogli z nich lepiej korzystać organiści.

Zastosowano również lepszy i trwalszy jakościowo papier, bardziej odpowiedni do wykorzystania podczas nabożeństw.

"Przewodnik duszpasterza" stanowi doskonałą pomoc dla każdej parafii, w której nabożeństwo nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest żywe oraz tych, w których nabożeństwo ma być wkrótce założone.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Homo Dei
Autor: Stanisław Madeja CSsR
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 270
Wymiar [mm]: 167x240
EAN: 9788360998748
ISBN: 978-83-60998-74-8
ID: 76643

Zobacz również

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przewodnik duszpasterski
58.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...