TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Najkrócej o... wychowaniu religijnym dzieci

To będzie książka o tym, jak wychować dziecko na sposób chrześcijański.

Wychowanie dzieci nie jest sprawą łatwą, ale niezwykle ważną. O tym, jak kluczowe i niezbędne dla ukształtowania psychiki i duchowości każdego dorosłego człowieka jest otrzymanie właściwego wychowania rodzicielskiego, świadczy najlepiej obserwacja tych, którzy w dzieciństwie zostali go pozbawieni.

Dramatyczne tego przykłady obserwuję na co dzień w mojej pracy duszpasterskiej ze studentami i osobami z tak zwanego marginesu społecznego.

Ks. Stanisław ORZECH Orzechowski urodził się w 1939 roku w Kobylinie (Wielkopolska). Od 1964 roku jest księdzem archidiecezji wrocławskiej, a od 1967 duszpasterzem w duszpasterstwie akademickim „Wawrzyny”. W Morzęcinie Wielkim pod Wrocławiem stworzył dom wyjazdowy dla studentów oraz dom dla bezdomnych.

Zaangażowany w katolicką Odnowę w Duchu Świętym. Przewodnik Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Spowiednik i rekolekcjonista. Językiem prostym i przystępnym, bez zacierania prawdy, mówi o sprawach ważnych i najważniejszych. Jak każdy orzech – wartościowy i pożywny, ale i… trudny do rozgryzienia. Jednym słowem – Przyjaciel.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fides
Autor: ks. Stanisław Orzechowski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 110
Wymiar [mm]: 120x200
EAN: 9788361860273
ISBN: 9788361860273
ID: 223940

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Najkrócej o... wychowaniu religijnym dzieci Najkrócej o... wychowaniu religijnym dzieci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...